Поцілувати межу і померти: рашисти ціною великих втрат прориваються на кордон з Дніпропетровщиною
Покровський та Новопавлівський напрямки вже кілька тижнів поспіль продовжують залишатися зоною запеклих кровопролитних боїв. >>
Лана Вєтрова і Віктор Циган на тлі зернової карти Дніпропетровщини. (facebook.com/Лана Вєтрова)
Національний реєстр рекордів України визнав рекордом України «зернову мапу» Дніпропетровської області, яку виготовили учні та працівники Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти.
Як повідомляє «Україна молода», про це написала на своїй сторінці у Facebook керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова у вівторок, 23 листопада.
Як йдеться в повідомленні, для втілення в життя мрії про таку мапу, було використано 17 різних видів зерна загальною вагою майже 65 кг.
Різні райони області були викладені кукурудзою, гречкою, пшеницею, ячменем, квасолею, сочевицею, житом та іншими культурами.
На оформлення мапи пішло близько місяця роботи учнів та освітян.
Також пані Вєтрова зазначила, що цей рекорд для центру професійно-технічної освіти є вже шостим. Весь цей час центр очолював і продовжує очолювати директор та ідейний натхненник Віктор Циган.
«І я думаю, що вони на цьому не зупиняться. Очевидно, що навчатися у такому закладі, який тримає найвищу марку національних досягнень, престижніше, ніж в будь якому столичному училищі. Бо найкращі завжди обиратимуть найкращих», - додала керівниця реєстру рекордів.
Як раніше повідомляла «Україна молода», підполковник Анатолій Гліненко встановив рекорд, розгорнувши в повітрі під час стрибка з парашутом найбільший прапор України.
Покровський та Новопавлівський напрямки вже кілька тижнів поспіль продовжують залишатися зоною запеклих кровопролитних боїв. >>
Художник з Дніпра Валерій Сосна написав найбільший прапор України на полотні, і встановив національний рекорд. >>
Внаслідок атаки російських безпілотників у Дніпрі вночі 17 липня загинула одна людина і ще п'ятеро постраждали. >>
На Запорізькому напрямку до захисту українського неба долучилася місцева фауна. >>
Моніторингову експедицію на островах «Три стовпи», що на річці Дніпро неподалік Дніпровської ГЕС, провели фахівці Національного заповідника «Хортиця» спільно з гідроенергетиками . Під час роботи на островах науковці знайшли речі, як датовані V тисячоліттям до нашої ери. >>
Дипломи від Книги рекордів України отримали учасники проєкту морських дронів Magura Головного управління розвідки Міноборони. >>