У Києві, Харкові, Кривому Розі та Запоріжжі є руйнування та постраждалі, фото
Через нічну комбіновану атаку ворога в двох районах Києва виникли пожежі, також пошкоджений житловий будинок. >>
Черговий "шмон" правоохоронці влаштували на «Київкомунсервісі».
Черговий обшук та вилучення документів проводять у вівторок, 23 листопада, на столичному підприємстві «Київкомунсервіс».
Як інформує УМ, про це 23 листопада повідомила пресслужба КМДА.
"Головним слідчим управлінням Національної поліції в рамках кримінального провадження № 42020000000002227 від 12.11.2020 на підставі Ухвали Печерського районного суду міста Києва на підприємстві «Київкомунсервіс» проводяться вилучення копій документів", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що підприємство співпрацює зі слідством, надано доступ до речей і документів, що перебувають у володінні службових осіб.
У КМДА зазначили, що обшуки та вилучення документів на підприємствах столиці мають постійний характер. Так, 17 серпня у приміщеннях комунального підприємства «Київкомунсервіс» вже проводили обшуки працівники Подільської окружної прокуратури міста Києва.
Обшуки проводились відповідно до ухвали Подільського районного суду міста Києва з метою відшукання та вилучення речей, предметів та документів, що мають значення речових доказів у рамках кримінального провадження, що стосується, зокрема, діяльності контрагентів комунального підприємства.
Нагадаємо, що 29 вересня Київський міський голова Віталій Кличко заявив, що Київ уклав меморандум з юридичною компанією щодо аналізу та юридично-правової оцінки корупційних звинувачень, висунутих на адресу міської влади останніми місяцями.
За його словами, масові обшуки, які паралізують роботу комунальних підприємств і структурних підрозділів міської влади і які тривають вже кілька місяців, є системним, політично мотивованим тиском на владу Києва.
Як повідомляла УМ, столична прокуратура проводила обшуки в Департаменті молоді та спорту КМДА із одночасним врученням підозр.
Через нічну комбіновану атаку ворога в двох районах Києва виникли пожежі, також пошкоджений житловий будинок. >>
У Миронівській територіальній громаді на Київщині створили та презентували дорожню карту впровадження Стратегії розвитку громади. >>
Російські окупаційні війська у ніч на 22 лютого розпочали масовану атаку на Київ, запускали ударні безпілотники і ракети, внаслідок чого постраждали жінка і дитина з передмістя столиці. >>
При спробі перетину кордону в ніч 15 лютого НАБУ та САП затримали колишнього міністра енергетики Германа Галущенка. >>
Через нову російську масовану атаку по енергосистемі станом на ранок 12 лютого є знеструмлені споживачі у Києві та трьох областях; на Харківщині є нові знеструмлення через пошкодження мереж уздовж лінії зіткнення. >>
Служба безпеки затримала у Києві ще одного російського агента. Ним виявися завербований фсб 40-річний працівник відділу інформаційної безпеки одного з комерційних банків столиці. >>