СБУ взяла банду керовану з-за кордону «злодіями в законі», фото

10:53, 23.10.2021
СБУ взяла банду керовану з-за кордону «злодіями в законі», фото

Затримані СбУ на Сумщині бандюки. (Фото: сайт СБУ)

У Сумській області під час масштабної спецоперації нейтралізовано кримінальне угруповання, до якого входили майже 50 осіб.

 

Як інформує УМ, про це 23 жовтня повідомив пресцентр СБУ.

 

Встановлено, що зловмисників координували «злодії в законі» так званого Сухумо-кутаїського клану, у тому числі з території РФ.

 

 

Учасники угруповання намагалися поширити злочинний вплив на жителів кількох регіонів України. Щоб реалізувати це, вони створили розгалужену мережу своїх «осередків».

 

Зловмисники залякували громадян, тероризували підприємців і «вибивали» з них гроші. До потерпілих кримінальники застосовували психологічний тиск, насильство та погрози фізичної розправи.

 

Одержані суми лідери угруповання направляли на поповнення злодійської «каси».

 

 

Крім того, зловмисники використовували одержані «прибутки» для підтримки засуджених поплічників у місцях позбавлення волі, а також поширення там злочинного впливу.

 

За матеріалами СБУ, трьом організаторам угруповання повідомлено про підозру у вчиненні злочинів за ч. 2 ст. 189 (вимагання), ч. 2 ст. 255-1 (встановлення або поширення злочинного впливу), ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

 

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності інших учасників протиправної діяльності.

 

 

Нагадаємо, що Служба безпеки України, в ході спецоперації у Кіровоградській області, нейтралізувала організоване злочинне угруповання.

 

Як повідомляла УМ, СБУ ліквідувала організовану злочинну групу в Дніпропетровській області. Зловмисники налагодили механізм розкрадання бюджетних коштів на ремонті військової техніки. Вигравши тендер Міноборони на 58 млн грн, зловмисники ставили вживані деталі замість нових.

 

Фото: СБУ

СБУ знешкодила потужне злочинне угруповання / Фото: СБУ