У КМДА переконані, що Київ у найближчі дні опиниться у «червоній» зоні

12:11, 22.10.2021
У КМДА переконані, що Київ у найближчі дні опиниться у «червоній» зоні

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник озвучив прогнози КМДА щодо столиці - Київ чекає "червона" зона.

У Київській міській державній адміністрації прогнозують, що столиця опиниться в червоній зоні карантину у найближчі п'ять днів.

 

Як інформує УМ, про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник в ефірі одного з телеканалів.

 

«Ми вже завершили засідання (з надзвичайних ситуацій - ред.). Ми маємо за вчорашній день 44 летальних випадки від коронавірусу по місту, за вчорашній день понад 1300 захворювань. І маємо на сьогоднішній ранок показники, які перевищують 65% ліжок з киснем, зайнятих у лікарнях міста. А це говорить про те, що ще буквально кілька днів, до 5 днів, - і Київ буде вже у червоній зоні», - сказав, зокрема, Поворозник.

 

Він повідомив, що переведення регіону до тієї чи іншої зони карантину ухвалює Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.: "Переведення в червону зону - це рішення має прийняти ТЕБ та НС держави, тому що згідно з постановою Кабміну рішення про встановлення тих чи інших режимів карантинних обмежень - це відповідальність ТЕБ та НС держави. Але сьогодні київська ТЕБ та НС прийняла ці рішення, які діятимуть на території міста на період, коли ми будемо вже в червоній зоні".

 

Перший заступник голови КМДА поінформував, що транспорт на період червоної зони курсуватиме у звичайному режимі, але користуватися ним зможуть виключно люди, які мають вакцинацію, свіжий ПЛР-тест або антиген.

 

Як повідомляла УМ, в Києві, в п'ятницю, 22 жовтня, відбудеться засідання Комісії з надзвичайних ситуацій, яка ухвалить рішення про запровадження додаткових обмежень і функціонування столиці в умовах червоної зони карантину.