Тотальний контроль: посилений моніторинг соцмереж мешканців ТОТ проводять російські поліцаї
Випадки арештів українців через дописи у соцмережах почастішали на тимчасово окупованих територіях. >>
Спостерігачам ОБСЄ не можна залишати приміщення готелю (Фото: OSCE SMM)
Спостерігачів місії ОБСЄ сеператисти замкнули в Горлівці в готелі і не відпускають, вимагаючи звільнення сепаратиста, затриманого раніше українськими військовими.
Бойовики утримують спостерігачів місії ОБСЄ на Донбасі, вимагаючи звільнити затриманого українськими військовими сепаратиста.
Як інформує УМ, про це сказано в звіті ОБСЄ.
Напередодні "о 16:03 17 жовтня СММ зафіксувала, що автомобільні ворота передової патрульної бази (ППБ) Місії в н.п. Горлівка (непідконтрольний уряду, 39 км на північний схід від Донецька) були замкнені за допомогою ланцюга і навісного замка, а на південь від воріт була запаркована машина (з блакитними табличками "ДНР"), що блокувала виїзд.
Спостерігачі також бачили двох членів збройних формувань, що стояли поруч з машиною".
У свою чергу власник готелю, де розташована база, заявив співробітникам Місії про те, що їм не дозволять залишити приміщення готелю, пославшись на "накази від "мера Горлівки".
Він додав, що всі виходи заблоковані членами збройних формувань.
Через камери відеоспостереження спостерігачі побачили, що перед готелем встановлені три намети, у яких зібралися не менше чотирьох осіб (невстановлених статі і віку).
Уже до 17:00 двоє чоловіків (30-39 років) в цивільному одязі увійшли в готель і заявили спостерігачам про те, що їм дозволяється вільно пересуватися по всьому готелю і парковці за ним, але їм не можна залишати приміщення готелю, поки не буде звільнений сепаратист, раніше затриманий українськими військовими. Ситуація триває досі.
Рішення Постійної ради ОБСЄ №1117 передбачає забезпечення безпечного і надійного доступу Місії по всій Україні.
У свою чергу українська делегація в ТКГ констатувала, що сепаратисти перейшли до захоплення заручників, а утримання міжнародних спостерігачів має ознаки міжнародного тероризму.
У зв'язку з цим українська делегація закликає міжнародне співтовариство, перш за все учасників нормандського формату, надати оцінку дій російської сторони.
Як вже повідомляла «УМ», бойовика Косяка українські військові затримали поблизу позицій в районі КПВВ «Золоте» на Луганщині в середу, 13 жовтня. Озброєний російський розвідник, найманець Андрій Косяк мав російські документи, втім, в Україні його розушукують ще з 2010 року (!) за скоєння вбивства.
Пізніше СБУ показала його допит. Косяк назвав себе співробітником Спільного центру координації та контролю режиму припинення вогню з боку "ЛНР". Напередодні ОБСЄ навіть призупинила місію на Донбасі з міркувань безпеки.
Випадки арештів українців через дописи у соцмережах почастішали на тимчасово окупованих територіях. >>
ОСУВ "Хортиця" вранці в субуоту, 14 грудня, повідомила, що противник покращив тактичне положення в районі Пушкіного, Піщаного, а також західніше і східніше населеного пункту Шевченко на Донеччині. >>
У Курській області розвідка США зафіксувала 10 тисяч солдатів Північної Кореї, які можуть почати наступ найближчими днями. >>
У понеділок увечері рашисти атакували фугасними авіабомбами ФАБ-500 харківський Держпром — перлину архітектури, що перебуває під охороною ЮНЕСКО і є однією з найяскравіших візитівок міста. >>
Служба безпеки затримала двох агентів фсб, які коригували повітряні удари рашистів по Донецькій, Київській, Чернігівській, Полтавській та Черкаській областях. >>
Кремлівського іменинника українські війська «привітали» потужним «феєрверком» у Феодосії, де від прильоту БПЛА спалахнув найбільший у Криму нафтовий термінал. >>