Сьогодні, 18 жовтня, на Черкащині у місті Сміла під поїзд потрапила 9-класниця. Дитина у комі.
Як повідомила «УМ» Ірина Назарок з Черкаського обласного Центру естреної медичної допомоги, біда сталася вранці на вулиці Богдана Хмельницького.
«За попередніми даними, залізничну колію 9-класниця переходила в навушниках, через те не чула попереджувальних сигналів», – говорить пані Ірина.
За її словами, виклик надійшов у диспетчерську швидкої допомоги о 7:38. Повідомили, що дитина перебуває без свідомості.
«Медики екстренки прибули на місце виклику за 4 хвилини. Надавши допомогу дівчинці, фахівці швидкої доправили її у вкрай важкому стані до Смілянської міської лікарні», – каже Ірина Назарок.
І додає, попередньо у дитини діагностували відкриту черепно-мозкову травму, перелом кісток черепа, забій головного мозку та переломи обох передпліч. Дівчинка перебувала у стані коми.