До Дня захисників у Києві відкрилася виставка військового озброєння

15:53, 13.10.2021
До Дня захисників у Києві відкрилася виставка військового озброєння

(Фото: Центр стратегічних комунікацій)

На Михайлівській площі в рамках відзначення Дня захисників та захисниць України відкрилася спеціалізована виставка «Цифрове майбутнє армії», під час якої для жителів та гостей столиці розгорнуто експозицію сучасних зразків озброєння та військової техніки.

 

Як інформує УМ, на виставці представлені зразки високоточної зброї, засобів розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, роботизовані комплекси, безпілотні літальні апарати тощо.

 

«Українська армія – сучасна і передова, з інноваційними технологіями у сфері оборони та потужним озброєнням. І на виставці у Києві кожен зможе у цьому пересвідчитися, адже тут зібрані головні експонати військової техніки. Маючи високоякісне озброєння, українське військо зможе гідно дати відсіч російській агресії», – розповів Сергій Галушко, представник Міністерства оборони України.

 

 

Виставка проходить в умовах продовження збройної агресії з боку Російської Федерації, тому її основним акцентом є демонстрація потенціалу оборонно-промислового комплексу держави, показ інноваційних технологій, які можуть бути використані для розвитку спроможностей військ у найближчій перспективі.

 

Виставка новітніх зразків озброєння та техніки на Михайлівській площі працюватиме до 17 жовтня.

 

Інформаційним партнером Міністерства оборони у проведенні виставки, яка приурочена до Дня захисників і захисниць України, є Центр стратегічних комунікацій.

 

Нагадаємо, що 14 липня 2021 року Верховна Рада перейменувала державне свято День захисника України на День захисників і захисниць України (відзначається 14 жовтня разом зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва).