Індія відновлює експорт вакцин проти COVID-19

10:53, 21.09.2021
Індія відновлює експорт вакцин проти COVID-19

Індія вирішила "реабілітуватися" перед світом, адже неналежні поставки відклало вакцинацію для мільйонів людей.

Індія поновить експорт та донорські постачання надлишкових вакцин проти коронавірусної хвороби, які зупиняла через сплеск захворюваності серед своїх громадян у квітні.

 

Як інформує УМ, про це повідомив Міністр охорони здоров’я Індії Мансух Мандавія

 

Міністр сказав, що вакцинація індусів залишиться головним пріоритетом уряду, але надлишок вакцин буде використано для виконання "зобов’язань Індії перед світом щодо колективної боротьби з COVID-19".

 

Мандавія заявив, що щомісячне виробництво вакцин проти коронавірусу в Індії зросло більш ніж удвічі з квітня, і очікується, що в жовтні воно зросте до 300 мільйонів доз.

 

Він не уточнив, скільки доз буде експортовано, але запевнив, що Індія "допоможе світу" і виконає свої зобов'язання перед ініціативою COVAX.

 

В Індії вже зроблено понад 800 мільйонів щеплень при населенні в 1,4 мільярда осіб. Принаймні одну дозу отримали понад 62% дорослого населення, яке підлягає вакцинації, дві дози – приблизно 22%.

 

Очікувалося, що Індія – найбільший у світі виробник вакцин – стане ключовим постачальником для світу та для ініціативи COVAX за підтримки ООН. Країна почала експортувати препарати в січні, але припинила в квітні, щоб вакцинувати власне населення.

 

Нагадаємо, що припинення експорту залишило багато країн, які розвиваються, без належних поставок та відклало вакцинацію для мільйонів людей.