Наєв та Піотровські обговорили безпекову ситуацію навколо України

15:19, 13.09.2021
Наєв та Піотровські обговорили безпекову ситуацію навколо України

Військова ситуація навколо України викликає небезпідставну занепокоєність в командування ЗСУ. (Фото: Фейсбук відділі зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗСУ.)

У понеділок, 13 вересня, відбулася телефонна розмова Командувача об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва з Командувачем Оперативного командування видів Збройних Сил Республіки Польща генерал-лейтенантом Томашем Піотровські.

 

Як інформує УСМ, про це 13 вересня у Фейсбуці повідомили у відділі зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗСУ.

 

Зокрема, сторони обговорили безпекову ситуацію навколо державного кордону України, завдання, які стоять перед українськими військовослужбовцями у ході виконання бойових завдань, а також перспективні шляхи нарощування військового співробітництва між Командуванням об'єднаних сил Збройних Сил України та Оперативним командуванням видів Збройних Сил Республіки Польща.

 

Під час телефонної розмови генерал-лейтенант Сергій Наєв поінформував свого польського колегу про ситуацію навколо України у зв'язку із проведенням спільних навчань Республіки Білорусь та Російської Федерації "Захід-2021", а також можливі сценарії розвитку подій у найближчій перспективі.

 

В цьому контексті він звернув увагу на необхідності обміну оперативною інформацією та координації спільних дій.

 

Своєю чергою генерал-лейтенант Томаш Піотровські запропонував можливу допомогу від польської сторони щодо набуття оперативних спроможностей Командуванням об'єднаних сил Збройних Сил України.

 

По завершенню розмови генерал-лейтенант Сергій Наєв вкотре наголосив на тому, що двостороннє співробітництво позитивно впливає на нарощування оперативних спроможностей і бойовий потенціал Збройних Сил обох країн.