Чиновники розікрали мільйони гривень на закупівлях ліків для онкохворих

16:58, 10.09.2021
Чиновники розікрали мільйони гривень на закупівлях ліків для онкохворих

У деяких чиновників немає нічого святого за душею. (Фото: Фейсбук Київська міська прокуратура)

У Департаменті охорони здоров’я  КМДА тривають обшуки через розкрадання 6 млн грн на закупівлях ліків для онкохворих.

 

Як інформує УМ, про це 10 вересня повідомили у пресслужбі Київської міської прокуратури у Фейсбуці.

 

«Подільською окружною прокуратурою міста Києва спільно з ГУБКОЗ СБ України в рамках кримінального провадження за фактом розтрати та привласнення коштів територіальної громади міста Києва проводяться обшуки в приміщеннях Департаменту охорони здоров’я  КМДА та в офісних приміщеннях постачальника лікарських засобів (ч. 5 ст. 191 КК України)», - сказано, зокрема, в повідомлені прокуратури.

 

Слідством встановлено, що Департаментом охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) за результатами проведення процедури закупівлі у листопаді 2020 року укладено договір на поставку лікарських засобів для лікування онкологічних хворих.

 

Внаслідок закупівлі вказаних лікарських засобів за штучно завищеними цінами з місцевого бюджету зайво сплачено коштів на суму понад 6 млн гривень.

 

10 вересня 2021 року на підставі ухвал суду у службових приміщеннях Департаменту КМДА та фірми-постачальника тривають обшуки.

 

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру службовим особам Департаменту охорони здоров’я  КМДА та постачальнику.

 

Досудове слідство триває.