Українці вибороли ще дві срібні та бронзову медалі на Паралімпіаді

09:58, 04.09.2021

Веслувальниця Марина Мажула.

Українська збірна виборола ще дві срібні медалі на Паралімпійських іграх у Токіо.

Як інформує УМ, про це 4 вересня повідомляється на сторінці Паралімпіади у Twitter.

Срібло принесли український легкоатлет Ігор Цвєтов та веслувальниця Марина Мажула.

Цвєтов став другим у фінальному забігу на 200 метрів (Т35) із результатом 23,35 секунди, а Мажула посіла друге місце у веслуванні на байдарці-одиночці (KL1), показавши час 54,805 секунди.

Окрім цього, Василь Ковальчук у фіналі кульової стрільби (мікст пневматична гвинтівка R9, клас — SH2) отримав бронзову медаль. Він показав результат у 228.9 бали.

Наразі Україна виборола вже 97 медалей, із них 24 золотих, 46 срібних та 27 бронзових.

Нагадаємо, що раніше Цвєтов посів друге місце на дистанції в 100 метрів.

А Паралімпіада стартувала 24 серпня і триватиме до 5 вересня. Змагання відбуваються на тих самих майданчиках, що й Олімпійські ігри. Уболівальників на трибунах немає через пандемію коронавірусу. Цього року до програми включили бадмінтон і таеквондо, але прибрали вітрильний спорт і футбол у форматі 7 х 7. Збірну України на Паралімпіаді представляють 143 спортсмени, які змагаються в 15 видах спорту.