Робота-масажиста зі штучним інтелектом розробили в Сінгапурі

17:05, 04.09.2021
Робота-масажиста зі штучним інтелектом розробили в Сінгапурі

AiTreat витратив шість років на розробку EMMA, робота, який використовує штучний інтелект для доставки масажу. (Фото: СNN)

Сінгапурський стартап AiTreat розробив робота зі штучним інтелектом EMMA, який робить людям масаж традиційної китайської медицини.

 

Як інформує УМ, про це повідомило CNN.

 

Апарат використовує сенсори та тривимірний зір для вимірювання жорсткості м’язів. ЕММА визначає точки для зниження тиску та робить пацієнтам масаж, щоб допомогти їм зняти біль та просто розслабитися.

 

Зазначається, що «руки» робота підігріваються до температури у 38-40 градусів Цельсія, і вони настільки м’які, що люди майже не помітять різниці між EMMA та людиною-масажистом.

 

У компанії сподіваються, що у майбутньому EMMA зможе проводити недорогі масажні процедури, які можуть стати частиною профілактичної медицини.

 

Нині вже 11 роботів типу EMMA працюють у восьми сінгапурських лікарнях, проте AiTreat планує розширити свій бізнес і закордоном.

 

Раніше Національне агентство навколишнього середовища Грузії заявило, що вперше обстежило дно Чорного моря за допомогою підводного робота.

 

Зауважимо, що компанія Tesla, яка належить підприємцю та інженеру Ілону Маску, заявила про намір побудувати власного робота-гуманоїда. Перший прототип з’явиться вже у 2022 році.

 

Раніше компанія Boston Dynamics показала відео з роботами Atlas, які займаються паркуром.