Пристрасті за «Золотим м’ячем»: чому церемонія-2024 стала скандальною
Фінальні протистояння в спорті — це завжди боротьба запекла. >>
Це вже п’ята медаль Максима Крипака на цьогорічній Паралімпіаді. (ФОТО: GETTY IMAGES)
Український плавець Максим Крипак 1 вересня став триразовим чемпіоном Паралімпійських ігор 2020. А загалом - це вже його п’ята медаль на токійській Паралімпіаді-2020.
Як інформує УМ, про це у середу повідомили на сайті Ігор.
Чергову золоту медаль українець здобув на дистанції 400 м вільним стилем (клас S10).
Крипак подолав дистанцію за 3.59.62.
Друге місце в цьому запливі посів представник Нідерландів Бас Таккен (4.02.02), третє – австралієць Томас Галлагер (4.03.91).
Нагадаємо, що 28 серпня Крипак переміг на дистанції 100 м вільним стилем, встановивши новий світовий рекорд, а 31 серпня – українець став чемпіоном на дистанції 100 м батерфляєм – також зі світовим рекордом.
Зауважимо, що літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували в Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри проводять без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.
У Паралімпіаді бере участь 4403 спортсмени зі 162 делегацій, вони змагаються у 22 видах спорту, повідомили організатори. Від України у змаганнях бере участь 143 спортсмени.
Наразі українська збірна посідає четверте місце в медальному заліку Паралімпіади із 71 медаллю: 16 золотими, 34 срібними та 21 бронзовою.
Фінальні протистояння в спорті — це завжди боротьба запекла. >>
Київський «Сокіл» на правах чемпіона України цієї осені розпочав та вже завершив виступи в Континентальному кубку — вибув за підсумками другого раунду без жодної перемоги. >>
Кінематографічний «Оскар», Нобелівська премія, «Золотий м’яч». >>
Українську стрибунку у висоту Ярославу Магучіх визнали найкращою легкоатлеткою Європи 2024 року . Нагороду від European Athletics їй вручили у Скоп’є під час церемонії Golden Tracks. >>
Офіційно ратифікувала світовий рекорд української стрибунки у висоту Ярослави Магучіх - Міжнародна федерація легкої атлетики (World Athletics). >>
Після міжнародної паузи на матчі збірних провідні європейські ліги повертаються до клубних справ: поєдинки внутрішніх чемпіонатів та Ліги чемпіонів — у самому розпалі. >>