Зеленський про великоднє перемир’я, системи ППО THAAD, ситуацію на фронті, постачання зброї США та новий формат перемовин
Україна передала Сполученим Штатам запит щодо великоднього перемир'я, невідомо, чи зможуть його передати Росії. >>
Ігор Гужва не може завантажити свій сайт. (Фото з ФБ-сторінки Олесі Медвєдєвої)
Сайт видання «Страна», головним редактором якого є втікач Ігор Гужва, більше не відкривається і не завантажується в мережі Інтернет.
Сталося це після того, як напередодні Рада нацбезпеки і оборони запровадила повний пакет санкцій проти Гужви, відомого своїми українофобськими поглядами.
Про це повідомляє Україна молода в суботу вранці.
До санкційного списку також потрапила Галина Солнцева – дружина Гужви, на яку зареєстровано ТОВ "Ласмак", яке володіє виданням "Страна.ua".
Водночас, головний редактор «Страни» Ігор Гужва, який наразі переховується за кордоном, написав у Facebook, що сайт перемістили на нову адресу. Втім, чи надовго?
Сам Гужва визнає, що сайт можуть заблокувати і на новій адресі вже найближчим часом. Мовляв, указу президента про санкції ще не оприлюднено, а провайдерам уже надійшов наказ про блокування.

Як повідомляла «УМ», 20 серпня РНБО запровадила санкції проти Ігоря Гужви та афілійованих з ним юридичних осіб.
Україна передала Сполученим Штатам запит щодо великоднього перемир'я, невідомо, чи зможуть його передати Росії. >>
Три російські судна Міністерство фінансів США виключило із санкційного списку. >>
У США Федеральний суд визнав незаконним рішення Агентства з глобальних медіа, яке спричинило масове відсторонення працівників "Голосу Америки", та зобов'язав повернути їх до роботи. >>
Колишніх найманців ПВК "Вагнер" росія почала залучати до екіпажів суден свого "тіньового" флоту, який використовується для транспортування нафти в обхід міжнародних санкцій. >>
Укази, якими введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти 225 капітанів суден російського тіньового флоту і субʼєктів, що обслуговують російський ВПК, підписав Президент України Володимир Зеленський. >>
Пакет персональних санкцій проти самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка запровадила Україна з 18 лютого 2026 року. >>