У Департаменті освіти і науки КМДА проводять обшук

12:24, 18.08.2021
У Департаменті освіти і науки КМДА проводять обшук

КМДА вже давно під "прицілом" нової української влади.

Правоохоронці вранці у середу проводять обшук у департаменті освіти і науки Київської міської державної адміністрації.

 

Як інформує УМ, про це 18 серпня повідомила директор департаменту Олена Фіданян у Facebook.

 

«В Департаменті обшук!», - написала лаконічно чиновниця.

 

Але, який орган і з якої причини обшукує КМДА, Фіданян не повідомила.

 

Проте у столичній прокуратурі повідомили, що слідчі дії проводяться в межах розслідування «нецільового використання коштів».

 

«Столичні правоохоронці проводять обшуки у Департаменті освіти та науки КМДА та комунальному підприємстві у рамках розслідування кримінального провадження за фактами нецільового використання коштів бюджету Києва, передбачених на обслуговування модульних індивідуальних теплових пунктів та вузлів обліку теплової енергії в закладах освіти, підпорядкованих районним державним адміністраціям в Києві, та можливого привласнення їх шляхом зловживання службовим становищем», - зазначили у столичній прокуратурі.

 

Згідно з матеріалами слідства, посадові особи департаменту та КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва» упродовж 2019-2020 років, всупереч вимогам бюджетного законодавства, внесли до плану використання бюджетних коштів видатки на цілі, які не були передбачені розпорядженням КМДА та бюджетом Києва, що призвело до нецільового використання бюджетних коштів у розмірі понад мільйон гривень з метою їх подальшого привласнення.

 

18 серпня слідчі поліції Києва проводять у департаменті та КП обшуки з метою знайти та вилучити первинні фінансові документи та інші речові докази, які мають значення для слідства.