Сергій Ребров може очолити збірну України з футболу

10:01, 09.08.2021
Сергій Ребров може очолити збірну України з футболу

Сергій Ребров є пріоритетним кандидатом на вакантну посаду нового головного тренера збірної України і може очолити її вже 12 серпня.

 

Як інформує Україна молода, це підтвердив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

 

«Хочу попросити дочекатися рішення УАФ, тому що рішення приймає виконком. Виконком обов'язково відбудеться в понеділок, там будуть розглянуті питання не лише по збірній України і її виступам.

 

Щодо Реброва, то я не коментую це питання. Ми всі зацікавлені в тому, щоб у збірної України був тренерський штаб, який не виключав можливості виходу команди на чемпіонат світу в Катарі. Вважаю, що Сергій Ребров - це перспектива на кілька відбіркових циклів для України. Він хороший тренер, ми хочемо бачити його в збірній. Але є обставини, які дуже важливі і не потрібно забігати наперед», - сказав президент УАФ.

 

За його словами, спочатку заслухають інформацію про кандидатів, але рішення про призначення може статися трохи пізніше. Наприклад, в четвер – 12 серпня.

 

«В цілому, через слабкий старт у відборі на ЧС-2022 ми хочемо, щоб тренерський штаб працював до фінальної стадії Євро-2024. Це допомогло б в довгостроковій перспективі і самому тренерському штабу», - сказав пан Павелко у програмі «Великий футбол».

 

Він додав, що бачився з Сергієм Ребровим: «Це відповідальний момент для нього, але він розуміє всі юридичні питання. Він бачить у збірної України великий потенціал, не розглядаючи варіанти про втрачені шанси на ЧС-2022».

 

Призначенню Реброва головним тренером збірної України перешкоджає його чинний контракт з «Аль-Айном». Клуб з ОАЕ не планує відпускати українця.

 

Як повідомляла «УМ», у серпні посаду головного тренера збірної України залишив Андрій Шевченко, який не став продовжувати контракт з УАФ. 1 вересня «синьо-жовті» зіграють з Казахстаном в четвертому турі відбору на чемпіонат світу-2022.