В Одесі не радять купатися у морі

16:25, 23.07.2021
В Одесі не радять купатися у морі

Хоч і спекотно, але в "одеське" море - зась!

Через потрапляння у прибережні води Чорного моря поверхневих вод з вулиць Одеси, спричинених зливою, фахівці Держпродспоживслужби радять відпочивальникам тимчасово утриматись від купання в морі.

 

Як інформує УМ, про це 23 липня повідомила пресслужба Одеської мерії, пославшись на Управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

 

«З метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації в літній період і профілактики захворювань, що передаються водним шляхом, Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує тимчасово утриматися від морського водокористування до особливого розпорядження», - йдеться в повідомленні.

 

Раніше стан морської води біля узбережжя Одещини, крім рекреаційної зони курорту Лебедівка, відповідав нормативним вимогам за санітарно-мікробіологічними показниками.

 

Нагадаємо, що в ніч на 22 липня Одесу накрила потужна злива, через підтоплення багатьох вулиць був ускладнений рух транспорту, пілоти двох пасажирських авіалайнерів відмовились від посадки в аеропорту.