В Україні посилюють контроль за дотриманням ПДР

12:29, 21.07.2021
В Україні посилюють контроль за дотриманням ПДР

В Україні збільшать кількість патрульних екіпажів на найбільш аварійних ділянках доріг. (Фото Нацполіції)

Національна поліція України збільшить кількість патрульних екіпажів на найбільш аварійних ділянках доріг, а у вихідні та святкові дні залучатиме додаткові наряди.

 

Як інформує УМ, про це 21 липня заявив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич під час селекторної наради керівників поліції в областях.

 

За словами Фацевича, профілактичні заходи щодо безпеки дорожнього руху триватимуть протягом місяця — до 20 серпня.

 

Зокрема, правоохоронці посилюють контроль за пасажирськими перевезеннями в Україні. Йдеться про дотримання правил дорожнього руху і протиепідемічних заходів у зв’язку з коронавірусом.

 

Окрім цього, поліцейські стежитимуть за дотриманням правил проїзду водіями вантажівок, щоби габаритні або вагові параметри не перевищували нормативні.

 

«Ці заходи зараз дуже актуальні, тож потрібно разом із підрозділами Укртрансбезпеки на місцях спланувати і залучити достатню кількість нарядів патрульної поліції, поліцейських для контролю. У нас зараз ідуть жнива, і відповідно до терміналів, до місць збереження зернових культур рухаються зерновози», — пояснив Фацевич.

 

Нагадаємо, що 16 липня Верховна Рада призначила нового голову МВС — Дениса Монастирського.

 

Виступаючи з трибуни Ради, він заявив, що зосередить свою увагу на боротьбі з «крадіями в законі» та розвитку патрульної поліції. Також він запевнив, що стежитиме за дотриманням прав людини, а на порушення буде жорстко реагувати. Окремо Монастирський зауважив про безпеку на дорогах, але не згадував про резонансні напади на активістів і вбивство журналіста Павла Шеремета.