Данська делегація побувала на КПВВ «Золоте»

16:22, 20.07.2021
Данська делегація побувала на КПВВ «Золоте»

Делегація Королівства Данія відвідала район проведення операції Об’єднаних сил / Фото: ООС

Делегація Королівства Данія на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Данія Оле Егберг Міккельсеном ознайомилися з безпековою ситуацією в районі проведення операції Об’єднаних сил та зустрілися з представниками Данської групи з розмінування.

 

Як інформує УМ, про це 20 липня у Фейсбуці повідомляє пресслужба штабу ООС.

 

«19-20 липня з метою ознайомлення з безпековою ситуацією делегація Королівства Данія на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Данія Оле Егберг Міккельсеном відвідала район проведення операції Об’єднаних сил», - йдеться, зокрема, в повідомленні.

 

Як зазначається, данські дипломати зустрілися із заступником Командувача об’єднаних сил генерал-майором Едуардом Москальовим. Вони відвідали контрольний пункт в’їзду-виїзду «Золоте», де ознайомилися з інфраструктурою та можливостями КПВВ. Також учасники зустрічі побували на командно-спостережному пункті підрозділу Збройних Сил України, що виконує завдання в складі Об’єднаних сил.

 

«Я дуже радий відвідати лінію розмежування і побачити все на власні очі. Це передова мирного життя, передова демократії. Ви охороняєте безпеку Європи, тому якщо ви в небезпеці, то ми теж не можемо бути в безпеці. Я дуже радий познайомитись з усіма вами, командирами та солдатами. Моя вам щира вдячність за те, що ви робите», – цитує пресслужба данського посла.

 

Крім того, делегація мала зустріч з представниками Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Керівник Української сторони СЦКК генерал-майор Сергій Салкуцан своєю чергою ознайомив гостей з порушеннями режиму припинення вогню, до яких вдаються російсько-окупаційні війська.

 

Наприкінці візиту Оле Егберг Міккельсен зустрівся з представниками Данської групи з розмінування. Разом вони відвідали ділянки, де проводиться очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів.

 

Нагадаємо, що 16 липня делегація Посольства США в Україні на чолі з тимчасово повіреним у справах США в Україні Джорджом Кентом відвідала район проведення операції Об’єднаних сил, де ознайомилась із безпековою ситуацією.