Прикордонники виявили в трусах пасажира діамантів на мільйони гривень

15:24, 02.07.2021
Прикордонники виявили в трусах пасажира діамантів на мільйони гривень

Де лишень не ховають контрабантисти свій товар

В аеропорту «Бориспіль» прикордонники виявили в одного із пасажирів діаманти на 2 мільйони гривень.

 

Як інформує УМ, про це 2 липня повідомила Державна прикордонна служба України на своєму сайті.

 

Увечері 1 липня в аеропорту під час оформлення рейсу «Стамбул - Київ» прикордонники спільно зі співробітниками СБУ і працівниками Київської митниці провели огляд багажу та ручної поклажі одного з пасажирів рейсу.

 

«В речах 36-річного громадянина України правоохоронці виявили 9 каблучок з білого золота, оздоблених діамантами, один діамант жовтого кольору з сертифікатом HRD та 6 паперових згортків з діамантами різних розмірів та ваги», - ідеться у повідомленні.

 

За результатами огляду складений протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України.

 

Попередня вартість виявлених діамантів сягає 2 млн грн.

 

Як повідомила Державна митна служба України в Телеграмі, пасажир для проходження митного контролю скористався спрощеною системою «зелений коридор».

 

На запитання співробітників митниці щодо наявності в нього товарів, які підлягають декларуванню, він надав заперечну відповідь і сказав, що має лише особисті речі.

 

Поліетиленовий пакетик з дев’ятьма каблучками з білого металу зі вставками з прозорого каміння та один діамант в конверті з сертифікатом виробника, були виявлені під час перевірки ручної поклажі пасажира, серед його особистих речей.

 

«Після цього чоловікові нічого не залишалося, як видати ще один поліетиленовий пакетик, в якому знаходилися шість пакуночків з прозорим безбарвним камінням. Все це він переміщував у спідній білизні, яка була одягнена на ньому», - зазначили у Держмитслужбі.

 

Нагадаємо, що 20 червня прикордонники в аеропорту «Борисполь» виявили в іноземця діаманти на 1 мільйон гривень.