Травнева калькуляція. Сили оборони звільнили 100 квадратних кілометрів української землі
Збройні Сили України у травні не лише стабілізували фронт, а й перехопили ініціативу на деяких гарячих ділянках лінії зіткнення. >>
Правоохоронці зі складу ООС провели оперативне відпрацювання - встановлення осіб, які перебувають у розшуку, викриття правопорушників на дорогах, членів НВФ і підозрюваних у скоєнні кримінальних злочинів на території прифронтового міста Бахмут Донецької області.
За підсумками відпрацювання правоохоронці перевірили близько 1000 осіб та 100 транспортних засобів.
Як повідомляє Україна молода, про це інформує штаб ООС у неділю.

«Відпрацювання було проведено за наказом Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка. У спецзаходах у піших та автомобільних патрулях були задіяні працівники Бахмутського районного відділу поліції, управління патрульної поліції в Донецькій області у взаємодії з Національною гвардією України та правоохоронцями зі складу ООС», - йдеться у повідомленні.
Правоохоронці ООС зазначають, що проведені заходи спрямовані на недопущення погіршення криміногенної ситуації у населеному пункті, посилення охорони публічного порядку та безпеки громадян, запобігання незаконному обігу зброї та наркотичних речовин.
Зазначається, що під час комплексних заходів поліцейські виявили двох громадян, які перевозили металобрухт без відповідних документів. Ще один водій керував транспортним засобом, свідоцтво про реєстрацію якого має ознаки підробки.
Також під час відпрацювання правоохоронці встановили трьох підозрюваних у викраденні майна. Було встановлено особу, яка значилася у розшуку за скоєння злочину кримінального характеру та виявлено чоловіка, причетного до НЗФ.
Всього задокументовано 35 адміністративних правопорушень, з яких 25 - пов’язані з порушенням у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Один з водіїв сів за кермо у стані сп’яніння.

Крім того, під час відпрацювання співробітники поліції перевірили 14 власників зброї за місцем мешкання та під час перевірок виявили чотири факти порушення адміністративного законодавства за напрямком дозвільної системи.
Профілактичні заходи триватимуть і надалі.
Як повідомляла «УМ», сім років тому Україна змогла відстояти Маріуполь у боротьбі з російськими окупантами.
Збройні Сили України у травні не лише стабілізували фронт, а й перехопили ініціативу на деяких гарячих ділянках лінії зіткнення. >>
Вражає, але фігурант спілкувався з ворожкою щодо запланованого убивства, просив її про допомогу, щоб "хлопці зробили будівництво і благополучно поїхали додому". >>
Підготовку поліцейських на полігонах запускає МВС: перша група з 200 осіб розпочне навчання вже наступного тижня: акцент — на психологічній стійкості та роботі в прифронтових умовах. >>
Двох неповнолітніх, яких держава-агрессор завербувала для масових убивств дітей у навчальних закладах, викрили українські правоохоронці. >>
Днями російське міноборони з гордістю відзвітувало про збиття над московією у березні 7347 українських безпілотників. >>
Масштабну міжрегіональну схему привласнення та продажу безпілотників, переданих військовим у межах державного проєкту "Армія дронів", викрито українськими правоохоронцями. >>