Обмін прильотами. Сили оборони все потужніше б'ють дронами по росії
Днями російське міноборони з гордістю відзвітувало про збиття над московією у березні 7347 українських безпілотників. >>
ЗСУ змушені стріляти у відповідь
Збройні формування Російської Федерації на Донбасі ігнорують режим припинення вогню та обстрілюють позиції підрозділів Об'єднаних сил.
Протягом минулої доби було зафіксовано вісім порушень режиму припинення вогню.
Як інформує УМ, про це йдеться у ранковому зведенні пресцентру штабу операції Об'єднаних сил.
Поблизу населеного пункту Новгородське окупанти двічі відкривали вогонь з мінометів 120-го та 82-го калібрів, а у районі селища Калинове-Борщувате – з мінометів 82-го калібру та автоматичних станкових гранатометів.
Неподалік селищ Новоселівка та Південне противник застосував у напрямку позицій наших захисників станкові протитанкові гранатомети.
У передмісті населеного пункту Водяне ворог відкривав вогонь з ручних протитанкових та підствольних гранатометів, а біля селища Лебединське – зі станкових протитанкових та автоматичних станкових гранатометів.
Окрім цього, у напрямку населеного пункту Південне російські окупанти здійснили дистанційне мінування з ручних протитанкових гранатометів мінами ПОМ-2.
Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних сил України немає.
На обстріли противника наші військові відкривали вогонь у відповідь.
Про дії збройних формувань РФ повідомлено представників ОБСЄ.
Станом на 7 годину ранку 12 травня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.
Українські військовослужбовці і надалі контролюють ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил.
Нагадаємо, як повідомив пресцентр 10 окремої гірничо-штурмової бригади в Facebook, учора 11 травня, п’яні терористи наїхали на власну міну під Донецьком.
Окупанти знищили УАЗ, наїхавши на власну протитанкову міну ТМ-62.
За інформацією відомства, водій був п’яний.
Автомобіль у результаті наїзду був повністю знищений.
«У результаті потужного вибуху УАЗ знищений. У зв’язку з чим взяти кров у водія на аналіз щодо встановлення кількості алкоголю в крові – не є можливим», – йдеться у повідомленні.
Також невідомо, чи був хтось ще в транспортному засобі.
Днями російське міноборони з гордістю відзвітувало про збиття над московією у березні 7347 українських безпілотників. >>
На Харківщині російська армія 7 квітня зруйнувала історичну садибу Донців-Захаржевських та вдарила по рейсовому автобусу на Дніпропетровщині. «Бабель» зібрав головне про наслідки ударів. >>
Російські варвари в Нікополі, що на Дніпропетровщині, вдарили зранку 7 квітня по автобусу: троє загиблих, ще 12 поранені. >>
У ніч на 6 квітня під час атаки на Новоросійськ українські дрони завдали ударів по фрегату "Адмірал Макаров", який є носієм крилатих ракет "Калібр". >>
Російські війська в ніч на 6 квітня масовано атакували Одесу ударними безпілотниками, внаслідок чого троє людей загинули та 10 дістали поранення. >>
Вранці у неділю, 5 квітня, губернатор Нижньогородської області РФ Гліб Нікітін повідомив, що НПЗ "Лукойл-Нижньогороднефтеоргсинтез" і Новогорьковська ТЕЦ у регіоні пошкоджені внаслідок атаки українських БПЛА. >>