«Інформаційна робота» з місцевими жителями окупованого Донбасу набирає нових обертів: дійшло навіть до того, що в школах вчителі розповідають дітям про «майбутню військову агресію України».
Як повідомляє УМ, про це інформує "Східна правозахисна група".
Промиває мізки окупаційна адміністрація РФ в ОРДЛО й дорослому населенню закликаючи «захищати Донбас».
Крім того, в містах ОРДЛО триває мобілізація: чоловіки приходять до військкоматів. Водночас багато хто виїжджає в РФ, щоб не приходити у військкомати за повістками.
Також повідомляється, що вночі в селищі Фащівка проходила колона військової техніки.
А на полігонах продовжують проходити навчання з підрозділами т.з. "народної міліції" НЗФ "ЛНР" і "ДНР".
Читайте також: ЗСУ повісили український прапор на бліндаж ворога біля Горлівки