Мер Дніпра розкритикував уряд за виділення 9 млрд на Буковель
Мер Дніпра Борис Філатов звинуватив уряд та парламент у "системному грабуванні територіальних громад" і пріоритетному фінансуванні політичних проектів замість потреб прифронтових міст. >>
НАБУ наголосили, що повідомили про підозру Татарову у спосіб, передбачений КПК України
У Національному антикорупційному бюро заявили, що підозру Олегу Татарову оголосили згідно з процедурою. У відомстві звинуватили адвокатів заступника глави Офісу Президента у розповсюдженні недостовірної інформації.
Як інформує УМ, пр це повідомляє пресслужба НАБУ.
У НАБУ наголосили, що повідомили про підозру Татарову у спосіб, передбачений КПК України. Усі процесуальні дії задокументовані і є в матеріалах кримінального провадження.
"Адвокати заступника керівника Офісу Президента, намагаючись у будь-який спосіб скасувати підозру своєму підзахисному, розповсюджують недостовірну інформацію: нібито детективи НАБУ повідомили про підозру посадовцю в незаконний спосіб, залишивши документ за місцем роботи, а не проживання", - зазначили у НАБУ.
У Національному антикорупційному бюро інформують, що, шукаючи Татарова 18 грудня 2020 року, використали усі можливості для законного повідомлення посадовцю про підозру.
Детективи відвідали місця офіційної реєстрації та проживання, однак так посадовця не застали. Вони залишили повідомлення про підозру у ЖЕКу та за місцем роботи.
Усі ці процесуальні дії задокументовані і є в матеріалах кримінального провадження. НАБУ та САП готові надати матеріали на розгляд Вищого антикорупційного суду.
Олега Татарова підозрюють у причетності до корупційної схеми, пов'язаної із розкраданням квартир Нацгвардії. Мовиться про понад 80 мільйонів гривень.
Як повідомляла УМ, 18 грудня заступнику глави Офісу Президента повідомили про підозру.
Однак вже 22 грудня Офіс генпрокурора забрав справу Олега Татарова з НАБУ та передав до СБУ. Через це посадовцю не змогли обрати запобіжний захід Татарову не змогли обрати запобіжний захід через передачу справи СБУ .
Журналіст Юрій Бутусов заявив, що Татаров продовжує виконувати свої обов'язки в Офісі Президента. Окрім того, посадовець був на святкуванні дня народження президента Володимира Зеленського.
Мер Дніпра Борис Філатов звинуватив уряд та парламент у "системному грабуванні територіальних громад" і пріоритетному фінансуванні політичних проектів замість потреб прифронтових міст. >>
Внаслідок побутової аварії у Луврі наприкінці листопада постраждали сотні старовинних експонатів з Єгипту – що є вже другим скандальним випадком у музеї після гучного пограбування. >>
Ексміністра оборони, нардепа від Партії регіонів, генерала армії у відставці Олександра Кузьмука, звільнили з посади позаштатного радника командувача Сил територіальної оборони ЗСУ. Там додали, що Кузьмук обіймав посаду з 14 жовтня 2022 року. >>
Одіозно-скандальний американський мільярдер Ілон Маск закликав закрити Європейський Союз і повернути суверенітет країнам ЄС. За день до того ЄС оштрафував його соцмережу Х (колишній Twitter) на €120 мільйонів. >>
Facebook-сторінка народного художника і лауреата відзнаки «Національна легенда України» Івана Марчука здебільшого демонструє фото неперевершених полотен митця, велелюдні виставки та емоції людей, які їх відвідали. >>
Служба безпеки, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили злочинну групу, очолювану народною депутаткою України. >>