Зеленський заявив про підготовку стратегії розвитку вищої освіти на наступні 10 років

12:47, 09.02.2021
Зеленський заявив про підготовку стратегії розвитку вищої освіти на наступні 10 років

Президент наголосив, що в Україні катастрофічно бракує кваліфікованих працівників.

Уряд за дорученням президента Володимира Зеленського готує стратегію розвитку вищої освіти на наступні 10 років.

 

Як інформує УМ,про це Володимир Зеленський заявив у Партнерському форумі "Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями".

 

Президент наголосив, що в Україні катастрофічно бракує кваліфікованих працівників. Тому спільно з експертами вже створили стратегію розвитку вищої освіти та розпочали відродження професійної освіти в Україні.

 

Зеленський наголосив, що також він приділяє особисту увагу вищій освіті.

 

"За моїм указом уряд готує Стратегію розвитку вищої освіти на наступні 10 років, державну програму з відновлення та розбудови мережі студентських гуртожитків, а також план популяризації освіти України серед іноземців",- заявив президент.

 

Глава держави переконує, що Україна буде боротися за іноземних студентів, а українські виші повинні готувати конкурентоспроможних людей в сучасному світі.

 

"Роботи тут чимало, але хочу запевнити, що ваша освіта завжди матиме надійного союзника в особі президента України. Я готовий зі свого боку допомагати в реалізації усіх ініціатив та реформ для розвитку української освіти", – сказав Зеленський.

 

За його словами, 9 лютого буде опубліковано указ про створення при президентові Ради з розвитку загальної середньої освіти.

 

"Разом нам вдасться вивести нашу освіту на новий рівень, вірю, що ми зможемо спільно втілити у життя просту формулу – "Щасливі вчителі, щасливі діти, щасливі батьки = щаслива Україна", – підсумував президент.

 

Як повідомляла УМ, напередодні Сергій Шкарлет презентував звіт роботи за 2020 році та розповів про завдання команди на цей рік. Зокрема, одними з ключових пріоритетів МОН є реформа "Нової української школи" на рівні базової середньої освіти та розбудова інклюзивної освіт