США на Карибах – затримали «тіньовий» танкер рф, в Україні – отримають найбільше родовище літію
Черговий нафтовий танкер (Olina) тіньового флоту росії Сполучені Штати затримали поблизу острова Тринідад, що у Карибському морі. >>
На 5 років запроваджено санкції проти каналів 112-Україна, NewsOne, ZIK
Нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук назвав санкції щодо свого соратника Тараса Козака та блокування телеканалів «абсолютно незаконними».
За його словами, санкції не можуть бути запроваджені стосовно громадян України та українських юридичних осіб.
«Зеленський мріє зачистити інформаційне поле, як йому радить його оточення, щоб інформаційне спілкування президента з українським народом проходило на інтелектуальному рівні дитячого садка, під ялинкою, коли президент віщає, а вдячна аудиторія слухає його? Такого не буде!» — заявив нардеп.
Медведчук додав, що Зеленський «позбавив мільйони глядачів права на отримання об'єктивної інформації».
«За такі рішення неминуче доведеться нести відповідальність. На думку спадає пророцтво з забороненої владою Зеленського книги Майстер і Маргарита Михайла Булгакова: «…Аннушка вже купила соняшникову олію, і не тільки купила, але навіть і розлила».
Як повідомляла УМ, 2 лютого 2021 року президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО про запровадження персональних санкцій проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака, соратника кума президента РФ, нардепа Віктора Медведчука.
Також на 5 років запровадили санкції проти каналів 112-Україна, NewsOne, ZIK — Новий формат, Аріадна ТВ, ТВВибор, Партнер ТВ і Лідер ТВ, телерадіокомпанія 112-ТВ, НОВИНИ 24 ГОДИНИ, Нові комунікації.
У спільній заяві телеканали пообіцяли продовжити роботу, звинувативши Зеленського в «політичній розправі над неугодними ЗМІ».
Зеленський заявив, заявив, що країна рішуче підтримує свободу слова, а не пропаганду.
Петро Порошенко заявив, що за своєї каденції розглядав запровадження санкцій проти каналів 112 Україна, Newsone і ZIK з орбіти нардепа Віктора Медведчука, однак не встиг.
Черговий нафтовий танкер (Olina) тіньового флоту росії Сполучені Штати затримали поблизу острова Тринідад, що у Карибському морі. >>
Дональд Трамп, як заявили в Білому домі, підписав документ, згідно з яким Сполучені Штати припиняють фінансування та участь у 66 міжнародних організаціях, з яких 31 – у складі Організації Об'єднаних Націй. >>
Указ, що вводить у дію рішення РНБО проти 95 фізичних і 70 юридичних осіб, підписав президент Зеленський. >>
2025 рік став для української журналістики ще одним роком випробувань — і водночас роком великої професійної гідності та солідарності. >>
Влада Швеції в ніч на неділю, 21 грудня, затримала російський вантажний корабель Adler, компанія-власник якого займається експортом зброї до рф. Триває перевірка вантажу на борту судна. >>
Про масовану атаку безпілотників на 7 регіонів заявила російська влада, внаслідок чого в Орловській і Ростовській областях – перебої є проблеми з електропостачанням, на заводі "Тольяттіазот" вирує пожежа. >>