Сена вийшла з берегів і затопила частину Парижа, фото, відео

09:42, 02.02.2021
Сена вийшла з берегів і затопила частину Парижа, фото, відео

З метою безпеки вже кілька зон у французькій столиці перекрито

У Парижі вийшла з берегів річка Сена. Причиною стали рясні дощі, що йшли у столиці Франції упродовж останніх тижнів. І, як результат, рівень води в Сені піднявся.

 

Як інформує УМ, про це пише The Local France

 

Сена вийшла з берегів і у кількох сусідніх із Парижем регіонах Франції. У столиці ж затопило численні набережні, зокрема в районах саду Тюїльрі, Лувру та музею Орсе.

 

У мерії Парижа розповіли, що 1 лютого рівень води в Сені піднявся до майже 4 метрів. Щоправда, фахівці попереджають, що пік паводку все ще не пройдено. Очікують, що ця тенденція збережеться і наступними днями залежно від дощів.

 

 

️ Через ситуацію, що складалася, рівень небезпеки для Парижа підняли до жовтого. Він відповідає ризику повені або швидкому підйому рівня води, який не завдає значної шкоди, але вимагає особливої пильності.

 

Крім того, з метою безпеки вже кілька зон у французькій столиці перекрито. Зокрема, поблизу мосту Бір-Хакейм, а також недалеко від саду Тюїльрі та Лебединого острова.

 

Водночас у місті прибрали з набережних пересувні кафе, а також лави й сміттєві баки. Жителям французької столиці, які проживають на баржах, порадили переставити свої транспортні засоби в безпечне місце.

 

 

Зауважимо! У січні 2018 року рівень води в Сені піднімався до 5,88 метра, а під час повені в січні 1910 року – до 8,62 метра.

 

Сена власне й живиться дощовими водами. Її довжина – 776 кілометрів. Впадає річка в Ла-Манш.