TikTok автоматично зробив приватними акаунти підлітків 13-15 років

18:37, 13.01.2021
TikTok автоматично зробив приватними акаунти підлітків 13-15 років

Підлітки зможуть самостійно визначити, хто може коментувати їхні відео у ТікТок.

Відеосервіс TikTok анонсував зміни для неповнолітніх користувачів: відтепер акаунти підлітків від 13 до 15 років стали приватними.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє пресслужба компанії ТікТок.

 

«Сьогодні ми анонсуємо зміни для користувачів віком до 18 років, спрямовані на підвищення вищих стандартів щодо конфіденційності та безпеки користувачів... Від сьогодні ми оновлюємо налаштування конфіденційності для всіх зареєстрованих облікових записів користувачів віком від 13 до 15 років: їх акаунти автоматично стануть приватними», - наголошують представники відеосервісу.

 

У компанії зазначили, що хочуть, щоб молоді користувачі могли зважено обирати, чим і з ким вони вирішили поділитися, зокрема, чи хочуть вони відкрити свій обліковий запис для загального перегляду.

 

Відтак тепер відео, розміщені у приватних акаунтах, можуть дивитися лише схвалені користувачем підписники.

 

Серед інших автоматичних налаштувань конфіденційності для молодих користувачів тепер будуть і обмеження коментування роликів, створених особами молодше 16 років. Таким чином вони зможуть самостійно визначити, хто може коментувати їхні відео, в тому числі взагалі обмежити таку можливість для всіх.

 

Також зміни торкнулися і дуетів. Відтепер створити дует можна тільки з відеороликами користувачів старше 16 років. А для акаунтів користувачів віком від 16 до 17 років за замовчуванням встановлюється можливість робити дуети тільки з друзями.

 

Крім цього, користувачі зможуть завантажувати на мобільні пристрої тільки відеоролики авторів 16+ років. Для користувачів віком 16—17 років ця функція буде автоматично вимкнена, але її можна увімкнути у налаштуваннях.