1200 км не завада: на Оренбуржжі вражено два ключові заводи
У ніч на 24 червня українські дрони уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у росії гелієвий завод. >>
В Росії кажуть, що від української сторони в Москву не надходять пропозиції про контакти
Пасивність влади України в процесі врегулювання ситуації на Донбасі видно неозброєним оком. І партнери в Парижі і Берліні це розуміють.
Як інформує УМ, про це сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков в інтерв'ю одному з російських телеканалів, повідомляє ТАСС в неділю, 27 грудня.
"Ні Росія, ні Франція, ні Німеччина не є учасниками або сторонами в цьому конфлікті. І Росія, і Німеччина, і Франція роблять все можливе, щоб допомогти Україні врегулювати цей конфлікт", - сказав представник Кремля.
Однак, на його думку, "чим далі заходить ситуація, тим складніше стає це врегулювання".
"Пасивність Києва в реалізації прийнятих рішень видна неозброєним оком і в Парижі, і в Берліні. І в Парижі, і в Берліні не приховують свого розчарування щодо багатьох моментів цієї ситуації", - констатував Пєсков.
Він зауважив, що від української сторони в Москву не надходять пропозиції про контакти. "Зараз ніхто особливо і не дзвонить", - сказав Пєсков.
За його словами, "процес виконання тих самих домовленостей, які були досягнуті в Парижі, і виконання мінського комплексу заходів не те, що забуксувало, оскільки якісь поодинокі положення вдалося дійсно реалізувати, але в цілому, найголовніше - ніхто за них навіть не брався".
Раніше Пєсков назвав Донбас "відірваним" Україною. За його словами Росія не може і не буде залишатися байдужою до долі жителів Донбасу, який переживає "найжорстокішу блокаду з боку України".
Таким чином Пєсков прокоментував слова Володимира Путіна про те, що Росія буде нарощувати "підтримку Донбасу".
У ніч на 24 червня українські дрони уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у росії гелієвий завод. >>
Можливі зміни до Олімпійської хартії, які мають посилити принцип політичної нейтральності у спорті, розгляне у середу, 24 червня, Міжнародний олімпійський комітет. >>
У російському Воронежі під потужний ракетний удар потрапив завод напівпровідникових приладів АТ «ВЗПП-С», більше відомий як «Сборка». >>
Унаслідок повномасштабного вторгнення росії, загальна сума підтверджених екологічних збитків, завданих Україні, перевалила за 7 трлн грн. >>
Для боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів Гондурас планує придбати в Україні безпілотники. >>
У Тернопільській області в колишньому селі Пужники (нині село Садове Чортківського району) розпочали новий етап польсько-українських пошукових робіт. Дослідники шукатимуть останки мешканців села, що загинули у лютому 1945 року. >>