У Львівській Політехніці викладач показував студентам порно

10:00, 15.12.2020
У Львівській Політехніці викладач показував студентам порно

У виші працює комісія з етики

Викладача Національного університету «Львівська політехніка», якого звинувачують у тому, що влаштував першокурсникам контрольну із дискретної математики, під час якої програма демонструвала порнографічні зображення, відсторонили. У виші працює комісія, яка аналізує дії і методику викладання Дмитра Зербіна. \\

 

Як інформує УМ, про це повідомляє Тvoemisto. tv з посиланням на пресслужбу університету.

 

«Працює комісія з етики. Люди, які відповідають за інтернет-наповнення, також представники кафедри педагогіки працюють, аналізують цю методику викладання. Це внутрішні фахівці. Викладач відсторонений від роботи до кінця тижня, поки працюватиме комісія, щоби не було тиску», — розповіла керівниця Центру комунікацій «Львівської політехніки» Наталія Павлишин.

 

Опираючись на висновки комісії, в університеті прийматимуть рішення про викладацьке майбутнє викладача у «Політехніці». Також перевірку проводять і правоохоронці Галицького райвідділу поліції.

 

Як повідомляла УМ, з НТУ "Дніпровська політехніка" звільнився викладач кафедри філософії. Він відмовився від прохання студентів викладати державною мовою.