Уряд допускає введення локдауна на новорічні свята

13:58, 25.11.2020
Уряд допускає введення локдауна на новорічні свята

За останню добу виявили 13 882 нових випадки.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд готується до всіх можливих сценаріїв, зокрема і до можливого введення карантину на зимові свята.

 

У Кабміні готуються до всіх можливих сценаріїв протидії коронавірусу. Зокрема, глава уряду Денис Шмигаль не виключив, що на новорічні свята таки можуть ввести локдаун.

 

На початку грудня оцінять, чи дав результати карантин вихідного дня. Про це Шмигаль повідомив під час засідання уряду 25 листопада, інформує 24 канал.

 

"Ми готуємось до всіх можливих сценаріїв, включаючи до введення карантину на зимові свята. Наразі вся країна у "помаранчевій" зоні, діє карантин вихідного дня і це зважена альтернатива карантину вихідного дня", - зазначив Шмигаль.

 

Проте певні покращення з ситуацією із захворюваністю на COVID-19 уже помітні. За словами прем'єра, їх досягнули саме завдяки дії карантину вихідного дня та зменшення мобільності населення.

 

"І за кількістю зайнятих ліжкомісць, і за кількістю захворілих у нас фактично другий тиждень пішов, як стабілізувалася кількість хворих, які займають ліжкомісця у лікарнях, на рівні 27 – 28 тисяч. Ми не рухаємося вгору, не перетинаємо відмітку у 30 тисяч", – наголосив прем'єр.

 

У Кабміні прогнозують, що на плато по захворюваності на коронавірус Україна має вийти саме на початок грудня.

 

Як повідомляла УМ, про те, що локдаун можуть ввести на новорічні свята, повідомив позаштатний радник голови Офісу Президента Тимофій Милованов.

 

Станом на 25 листопада в Україні коронавірусом інфікувались майже 662 тисячі осіб, з них 11 492 людини – померли. За останню добу виявили 13 882 нових випадки.