«Рупори Кремля»: ГУР створило список російських українофобів
Центр протидії дезінформації спільно з Головним управлінням розвідки створили список відомих росіян, які підтримують політику кремлівського диктатора владіміра путіна. >>
Перевагу в Єревані надають саме російським миротворцям.
Вірменська сторона приймає варіант щодо введення міжнародних миротворців в регіон Карабаського конфлікту. Втім, перевагу в Єревані надають саме російським миротворцям.
Про те, що саме вони могли б бути компромісним варіантом, розповів прем’єр Вірменії Нікол Пашинян в інтерв’ю російському Интерфаксу.
Водночас він вважає, що вірменські очікування щодо миротворців можуть не зійтися з азербайджанськими.
"Для нас прийнятне введення миротворців. Можу сказати, що уявлення Азербайджану за складом миротворців не зійдуться з уявленнями Вірменії щодо цього питання. Якщо вже говорити про компроміси, то компромісною версією може стати присутність російських миротворців", - зауважив він.
Пашинян уточнив, що у Росії хороші відносини і з Азербайджаном, і з Вірменією. Він додав, що "дуже важливо зважати на думки інших регіональних країн", аби конкретні миротворчі сили стабілізували регіон, а не навпаки.
Зауважимо, що 23 жовтня у США мають відбутися переговори щодо врегулювання конфлікту у Нагірному Карабасі.
Як повідомляла УМ, активні військові дії між Азербайджаном та Вірменією розпочались 27 вересня. З цього часу були дві неуспішні спроби встановити перемир'я. Сторони звинувачують одна одну у зриві домовленостей. Міжнародна спільнота закликає країни припинити обстріли.
Президент Азербайджану Ільхам Алієв закликав Росію, США та Францію, які входять до так званої Мінської групи ОБСЄ з врегулювання конфлікту в регіоні, посприяти вирішенню ситуації, що склалася у Нагірному Карабасі.
Цю заяву пан Алієв зробив в суботу, наступного дня після заяви МЗС Вірменії про готовність офіційного Єревану до мирних перемовин за посередництва ОБСЄ.
Поточний конфлікт фактично розпочався у 1988 році, коли Нагірний Карабах захотів вийти зі складу Азербайджанської СРСР і увійти до складу Вірменської. А наприкінці 1980-х провірменські сили за підтримки Єревана взяли Нагірний Карабах під свій контроль. Тривалий час конфлікт був замороженим, однак бойові дії відновилися у 2020 році.
Центр протидії дезінформації спільно з Головним управлінням розвідки створили список відомих росіян, які підтримують політику кремлівського диктатора владіміра путіна. >>
Російські окупанти в четвер, 26 грудня, атакували центральний ринок Нікополя, наразі відомо, що постраждали 8 людей. >>
Поблизу російського аеродрому "Балтимор" у Воронежі 25 грудня лунали вибухи. >>
Літак Embraer 190 азербайджанської авіакомпанії був збитий російським зенітно-ракетним комплексом.- сьогодні зранку він впав поблизу Актау в Казахстані, >>
Українця Павла Левченка в росії засудили до 22 років в'язниці за нібито тероризм на залізниці у тимчасово окупованому Криму. >>
На полігоні «Кадамовський» у Ростовській області рф дрони Служби безпеки України висадили в повітря склад боєприпасів. >>