Президент Азербайджану Ільхам Алієв перейменував село Агдерінского району Нагірного Карабаху, яке азербайджанські війська узяли під контроль напередодні.
Йдеться про село Мадагіз, щодо якого пан Алієв офіційно відновив азербайджанську назву - Суговушан.
Як інформує «Україна молода», про таке рішення президент Азербайджану повідомив у соцмережах.
Перед тим Ільхам Алієв оголосив про звільнення азербайджанської армією села Мадагіз. Він також привітав командира 1-го армійського корпусу Хікмета Гасанова зі взяттям Мадагіза.
За даними міністерства оборони Азербайджану, ще до ранку 2 жовтня азербайджанські війська змогли встановити контроль над пануючими висотами навколо Мадагіза.
Після цього президент Азербайджану прийняв рішення дати населеному пункту іншу назву.
"З третього жовтня 2020 року я відновлюю історичну назву села Мадагіз. Відтепер воно знову буде називатися Суговушан", - наголосив пан Алієв.
В мережі з'явилося відео, як солдати скидають на землю вірменський прапор і піднімають над селом Суговушан азербайджанський.
Зауважимо, що Мадагіз (Суговушан) - село на Закавказзі, яке раніше знаходилося під контролем невизнаної Нагірно-Карабаської Республіки. У квітні 2016 року під час вірмено-азербайджанських зіткнень село перебувало у районі безпосередніх бойових дій.
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявляє про історичну перемогу і вітає вірменський народ з результатами виборів, які його партія "Громадянський договір" виграла з переконливим відривом від опонентів >>
Це сталося в районі азербайджанського міста Джульфа, адже президент Ірану саме повертався з Азербайджану, де мав зустріч із президентом Ільхамом Алієвим. >>