Партія Порошенка є головною опозицією до «слуг народу» - опитування

17:43, 30.09.2020
Партія Порошенка є головною опозицією до «слуг народу» - опитування

Головною опозицією до партії Зеленського є партія Порошенка.

Партія "Європейська солідарність" на чолі з лідером Петром Порошенко є головною опозиційною силою до партії президента Володимира Зеленського "Слуга народу".

 

Як інформує «Україна молода», про це свідчать результати соцопитування, яке провів центр СОЦІС у вересні.

 

Згідно з даними опитування, якби вибори президента відбулися найближчої неділі, серед тих, хто готовий голосувати і визначився, за Зеленського готові проголосувати 30,1%, за Порошенка – 18,9%.  Тоді як за Юрія Бойка – 14%, Ігоря Смешка – 8,5%, Юлію Тимошенко – 7,4%.

 

Водночас, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі, за партію "Слуга народу" готові проголосувати 23,3%, за "Європейську солідарність" – 18,4%. "Опозиційна платформа – За життя" набирає 14.3%, "Батьківщина" – 8,3%. Інші партії набирають менш ніж 5%.

 

 

На запитання "Хто є реальною опозицією до нової влади в Україні?" майже 27% опитаних назвали партію "Європейська солідарність", 24.3% – ОПЗЖ, 9,2% – "Батьківщину" і лише 4,8% – "Голос".

 

При цьому, 59,9% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямку, позитивно курс політики Зеленського оцінюють 23,6% опитаних.

 

 

Дослідження проводилося 18-28 вересня 2020 року методом телефонного опитування по всій території України, окрім АР Крим і непідконтрольної частини Донецької та Луганської областей. Загалом було опитано 2000 респондентів у віці старше 18 років. Статистична похибка дослідження не перевищує 2,2%.