Ракетний удар рашисти нанесли по Умані: є руйнування та поранені
Російські окупанти вдарили на Червкащині по Умані 26 грудня, травми отримали шестеро людей, серед них — двоє дітей. Є руйнування житлової інфраструктури. >>
Прокурора затримали у центрі Сміли під час отримання чергового траншу хабара. (Фото СБУ)
Співробітники СБУ викрили керівника місцевої прокуратури та начальника відділення поліції на «кришуванні» нелегального грального бізнесу у місті Сміла Черкаської області.
Як повідомила «Україні молодій» Катерина Дрога, прессекретар управління СБУ в Черкаській області, оперативники затримали одного із керівників Смілянської місцевої прокуратури під час отримання понад 50 тисяч гривень хабара.
«Оперативники спецслужби встановили, що місцевий прокурор спільно з начальником відділення поліції налагодили отримання грошей від комерсанта. Встановивши таксу у майже 20 тисяч гривень щомісяця, вони гарантували не перешкоджати нелегальному гральному бізнесу»,– розповідає пані Катерина.
За її словами, правоохоронці затримали прокурора у центрі Сміли під час отримання чергового траншу хабара.
Згодом було затримано на робочому місці і його спільника - керівника одного із відділень поліції. Діяльність підпільного грального закладу, який нелегально функціонував всупереч вітчизняному законодавств, припинено.
У межах розпочатого кримінального провадження за ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 203-2, ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 28, ст. 365-3 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо повідомлення фігурантам про підозру та обрання їм міри запобіжного заходу.
Тривають слідчо-оперативні дії для встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.
Операція із викриття зловмисників проводилася під координацією Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ, спільно із ДБР, Черкаським управлінням департаменту внутрішньої безпеки НПУ під процесуальним керівництвом генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора України та за сприяння керівництва ГУНП в Черкаській області та Черкаської обласної прокуратури.
Російські окупанти вдарили на Червкащині по Умані 26 грудня, травми отримали шестеро людей, серед них — двоє дітей. Є руйнування житлової інфраструктури. >>
Контррозвідка Служби безпеки запобігла замовному вбивству офіцера Головного управління розвідки Міністерства оборони України. >>
Вночі 20 грудня далекобійні дрони Центру спецоперацій "Альфа" СБУ уразили два літаки Су-27 на російському військовому аеродромі "Бельбек" у тимчасово окупованому Криму. >>
У нейтральних водах Середземного моря Служба безпеки України уразила танкер "тіньового флоту" росії. >>
Далекобійні безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ в ніч на 18 грудня успішно відпрацювали по складових російської ППО на військовому аеродромі Бельбек у тимчасово окупованому Криму. >>
Служба безпеки затримала ще двох агентів російської воєнної розвідки (більш відомої як гру), які брали участь у підготовці повітряних ударів рф по Київщині. Основними цілями рашистів були теплові та гідроелектростанції столичного регіону України. >>