До Львова охоче подорожують поляки, білоруси і турки

19:09, 07.08.2020
До Львова охоче подорожують поляки, білоруси і турки

Щонайменше 2,5 мільйони туристів приїздить до Львова щороку.

Щонайменше 2,5 мільйони туристів приїздить до Львова щороку. При цьому, більше третини з них (35,7%) – внутрішні туристи, тобто мешканці України.

 

Тоді з-за кордону до міста Лева найчастіше їдуть туристи з Польщі - 18,3%, Білорусі - 6,6%, Туреччини - 6,2%, Німеччини - 5,4% та Великої Британії - 3%.

 

Як передає «Україна молода», таким є Топ-5 іноземних країн, чиї громадяни найчастіше навідуються до Львова.

 

Такі дані навів заступник Львівського міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко під час зйомок фільму про місто Лева турецьким телеканалом BeinIZ.

 

«Львів радо приймає знімальну групу з Туреччини. Для нас важливо показати всю гостинність та атмосферу нашого міста. В докоронавірусний час гості з Туреччини були у топ-5 тих країн, звідки до Львова приїжджають найчастіше. Сподіваюся, що після подолання коронавірусу Львів і Туреччина зможуть надалі розвивати активно партнерські відносини», - зазначив пан Москаленко.

 

За словами заступника мера, показово, що більше половини гостей (52%) вже були у Львові й вирішили повернутися знову. 95% туристів після подорожі рекомендують відвідати місто своїм друзям.

 

Зауважимо, що телепроєкт «Перехрестя культур» розповідає про подорожі, гастрономію, історію та культуру різних міст світу. 45-хвилинний документальний фільм про Львів демонструватиметься на території Туреччини, в країнах Середнього Сходу та Північної Африки, а також через ресурс beIN CONNECT по всьому світі.

 

Торік турецькі режисери за підтримки України у взаємодії з адміністраціями багатьох районів  нашої держави зняли проморолик про Україну. Його презентували у грудні в рамках Днів українського кіно у Стамбулі.