Пекін закидає Трампу «відверте цькування» через ситуацію з TikTok

20:28, 04.08.2020
Пекін закидає Трампу «відверте цькування» через ситуацію з TikTok

Компанія BytaDance заперечує зв’язок з китайською владою.

Уряд Китаю звинувачує США і президента Дональда Трампа у «відвертому цькуванні» через ситуацію із соціальною мережею TikTok. Адже Трамп неодноразово погрожував заборонити соцмережу.

 

Як інформує «Україна молода», позицію офіційного Пекіну з цього приводу озвучив речник Міністерства закордонних справ Китаю Ван Венбін у вівторок.

 

«Це йде проти принципів ринкової економіки та принципів Світової організації торгівлі  щодо відкритості, прозорості та недискримінації», – заявив Ван Венбін у Пекіні.

 

За його словами, Сполучені Штати спекулюють на питанні національної безпеки, не надаючи жодних доказів. Він закликав Вашингтон не відкривати «скриньку Пандори».

 

Зазначимо, що TikTok – створена у 2016 році соціальна мережа для створення й перегляду коротких відео, яка належить китайській компанії BytaDance.

 

Президент США Трамп погрожує заборонити соціальну мережу через побоювання, що дані про користувачів можуть бути використані китайською розвідкою. У BytaDance заперечують зв’язок з китайською владою.

 

Як повідомляла «УМ» днями Трамп заявив, що американська компанія повинна купити TikTok до 15 вересня, інакше соціальна мережа не зможе працювати на території США. Наразі купити TikTok намагається американський технологічний гігант Microsoft.