Замість Кучми українську делегацію в ТКГ очолить Резніков

09:30, 29.07.2020
Замість Кучми українську делегацію в ТКГ очолить Резніков

Олексій Резніков буде тимчасового очолюватиме українську делегацію в ТКГ

Виконувати обов’язки очільника української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі замість Леоніда Кучми буде перший заступник глави делегації та віцепрем’єр Олексій Резніков.

 

Як інформує УМ, про це він сам заявив під час онлайн-дискусії "Мінський процес: помірний успіх або політичний тупик", додавши, що наступного керівника має призначити президент Володимир Зеленський (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

 

"Сьогодні я є першим заступником глави делегації, тому формально поки буду певний час керувати цими процесами. Але хочу звернути увагу: дочекаймося указу президента Зеленського", – пояснив Резніков.

Олексій Резніков буде тимчасового очолюватиме українську делегацію в ТКГ

 

Він підкреслив, що офіційно Леонід Кучма все ще залишається главою делегації України в ТКГ, допоки президент указом не внесе зміни до її складу. Віцепрем’єр висловив сподівання, що це буде відома для українського суспільства особистість.

 

"Хто ця людина, це вже визначить президент Зеленський, і ми з вами, сподіваюся, найближчим часом про це дізнаємося. І ми точно працюватимемо в команді разом в інтересах України", – запевнив Резніков.

 

Як повідомляла УМ, другий президент України Леонід Кучма склав повноваження голови делегації України в ТКГ в Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі, про що було офіційно оголошено 28 липня.