Дрони «завітали» до Рязані: палають склади Wildberries та НПЗ
Масованої атаки безпілотників зазнала рросійська Рязань: ймовірно під ударом опинився логістичний центр маркетплейсу Wildberries. >>
СЦКК закликає представників СММ ОБСЄ та світове співтовариство терміново вплинути на вирішення зазначеного питання.
Окупанти на Донбасі третій день поспіль не дають українській стороні проводити пошук пораненого 13 липня військовослужбовця, який досі перебуває у "сірій зоні" в районі селища Зайцевого.
Як інформує УМ, по це повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).
Сьогодні під час чергових переговорів через СММ ОБСЄ із представниками російських найманців, вкотре не було досягнуто домовленостей з пошуку та евакуації українського пораненого захисника.
"Ворог постійно безпідставно не дає проводити пошукові заходи", - йдеться у повідомленні.
Так, українська сторона СЦКК вкотре наполягає на проведенні самостійного пошуку представниками української пошукової групи "Евакуація 200", до складу якої увійдуть вісім осіб, спільно з саперами та медиком. "Вони перебуватимуть без зброї та будуть одягнені в білі костюми та світловідбиваючі жилети", - наголошується у повідомленні.
Крім того, СЦКК закликає представників СММ ОБСЄ та світове співтовариство терміново вплинути на вирішення зазначеного питання.
Зауважимо, що понеділок, 13 липня, став «чорним» днем для захисників України: загинуло двоє бійців і один військовий медик.
Загиблим під Зайцевим медиком є Микола Ілін з позивним «Естонець»
Масованої атаки безпілотників зазнала рросійська Рязань: ймовірно під ударом опинився логістичний центр маркетплейсу Wildberries. >>
Про атаку безпілотників, які нібито "летіли на Москву", заявила російська влада на світанку у вівторок, 28 липня: внаслідок атаки на заводі у Підмосков'ї виникла пожежа. >>
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
Упродовж останнього року російські хакери проводили масштабну кампанію кібершпигунства проти американських учених-ядерників, оборонних підрядників і державних службовців. За даними західних спецслужб, перед атаками на країни НАТО вони випробовували свої методи на українських організаціях. >>
Крилаті ракети FP-5 «Фламінго» у п’ятницю вранці, 24 липня, завдали удару по військовому заводу «АВИТЕК» у російському місті Кіров, що за 1 200 км від кордону України. >>
Група безпілотників у ніч проти четверга, 23 липня, атакувала нафтопереробний завод в Ульяновській області рф. >>