Обшуки в ексгенпрокурора України Піскупа провели у Франції
За запитом Державного бюро розслідувань французькі правоохоронці провели обшуки у колишнього генерального прокурора України. >>
Традиційно до Дня Конституції вже п`ятий рік поспіль від берегів Дніпра до Одеси вирушила крейсерська регата "Козацький шлях"
Вже вп'яте від берегів Дніпра до Одеси вирушила крейсерська регата "Козацький шлях". Перегони традиційно присвячені Дню Конституції та Дню флоту України.
Як повідомляє "УМ" дорогою учасники перегонів відвідують місця козацької слави. У змаганнях беруть участь два десятки яхт. Маршрут складається з таких міст як Дніпро – Запоріжжя – Нікополь – Херсон – Очаків – Одеса.
Нагадаємо, фестиваль «Козацький шлях»проводиться на виконання святкових державних заходів до Дня Конституції України, Дня Військово-Морських Сил України та вшанування воїнів та ветеранів війни на Сході України.
Як повідомляла "УМ", президент Зеленський винагородив представників шоу-бізнесу, а також науковців, військових, діячів культури тощо з нагоди Дня Конституції, який відзначається у неділю, 28 червня. Серед нагороджених - популярні співаки, ведучі та гуморист з Одеси.
Зокрема, співак та музичний продюсер Олексій Потапенко «Потап» отримав звання заслуженого артиста України. Таким самим званням відзначено і співака Арсена Мірзояна, зятя Ніни Матвієнко.
Відомий комедійний актор з Одеси Олег Філімонов став народним артистом. Співачки Ірина Білик та Тіна Кароль отримали ордени княгині Ольги ІІІ ступеня.
За запитом Державного бюро розслідувань французькі правоохоронці провели обшуки у колишнього генерального прокурора України. >>
Надзвичайну ситуацію державного рівня оголошено 17 грудня в Одеській області — чотири дні в регіоні масові проблеми зі світлом через російську атаку. >>
До короткого списку номінантів на премію «Оскар» 2026 року американської академії кінематографічних мистецтв і наук, потрапили чотири фільми, повʼязані з Україною, три з них — про війну. >>
Українські спортсмени братимуть участь на міжнародних змаганнях, де присутні представники росії та Білорусі під власною національною символікою. >>
У Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях окупаційна російська влада отримала право вилучати житло українців, які втекли від війни, до 2030 року. Такий закон підписав 15 грудня правитель кремля володимир путін. >>
Після зустрічей із російською омбудсманкою та представниками МКЧХ Уповноважений Верховної Ради з прав людини, Дмитро Лубінець повідомив, що до України з рф і тимчасово окупованих територій повернулися 60 громадян. >>