Українські захисники зняли на відео момент знищення вогневих та житлових позицій терористів "ДНР" на тимчасово окупованій території Донбасу.
Видовищний ролик виклала на своєму YouTube-каналі бойова група К-2 54 ОМБр ЗСУ. Воїни розповіли, що саме на ці позиції постачав боєприпаси "Урал", який також нещодавно вдалося знищити Об'єднаним силам.
"В один із сонячних ранків ворог почав гатити по наших позиціях та по мирному населенню, у зв'язку з чим було ухвалено рішення про знищення ворога та вогневих засобів. І до роботи взялися розвідники. За допомогою засобів розвідки було встановлено точне місцезнаходження ворога та його вогневих засобів і полетіла "отвєточка", – розповіли Герої.
Воїни ЗСУ відкрили вогонь у відповідь по позиціях окупантів Скріншот відео
В результаті вогню у відповідь було повністю знищено вогневу мінометну позицію та житлове приміщення ворога.
"Як ви бачите на відео, ніхто із окупантів не втік. Слава Україні!" – радіють успішній операції воїни ЗСУ.
Також захисники уточнили, що вогонь у відповідь, який зафіксували на зйомці, вівся зі зброї, калібр якої не перевищує 73 міліметри.
Для удару ЗСУ використовували зброю калібру не більше 73 мм .
Уперше в історії Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України жінці в лавах Національної гвардії – колишній журналістці та військовослужбовиці Олександрі "Вирві" Давиденко. >>
На Донеччині з позицій на Костянтинівському напрямку успішно вийшли троє піхотинців батальйону Alcatraz 93-ї бригади "Холодний яр", де провели 224 дні. >>
У Ростові-на-Дону Південний окружний військовий суд заочно засудив командувача Сил безпілотних систем ЗСУ Роберта (Мадяр) Бровді до 18 років колонії суворого режиму. >>
Поліцейський у Запоріжжі застосував табельну вогнепальну зброю для відбиття нападу. Внаслідок стрілянини загинув чоловік, який виявився військовим, що самовільно залишив військову частину. >>