Чорногорія дозволила в’їзд українцям з 21 червня

19:33, 20.06.2020
Чорногорія дозволила в’їзд українцям з 21 червня

Щоб відпочити у Чорногорії, українцям потрібно мати при собі негативний ПЛР-тест на COVID-19.

Уряд Чорногорії дозволив в’їзд туристам з низки країн, зокрема, й України. Йдеться про запроваджені правила зонального в’їзду в країну, які почнуть діяти з у Чорногорії з 21 червня.

 

Як інформує «Україна молода», про це повідомляє уряд Чорногорії.

 

Зазначається, що тим туристів, які прибуватимуть з країн з зеленої зони, дозволено в’їзд без обмежень.

 

Тоді як прибулі з жовтої зони, до якої входить і Україна, повинні мати при собі негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не пізніше ніж за дві доби до того.

 

Країнам з червоної зони заборонено в'їзд до Чорногорії.

 

Нагадаємо, що ще 2 червня Національний координаційний комітет Чорногорії оголосив про закінчення епідемії COVID-19 в країні, оскільки упродовж минулих 28 днів нових випадків захворювання не виявили, а всі, хто був госпіталізований, – одужали.

 

Раніше стало відомо, що Туреччина готова приймати українських туристів з 1 липня, без проходження самоізоляції та тестування, але з дотримання норм безпеки авіаперевізниками.

 

В Україні з 15 червня відновили міжнародне регулярне пасажирське авіасполучення після кількох місяців перерви, пов’язаної з карантином, запровадженим через поширення коронавірусу.

 

Як повідомляла «УМ», поліція Чорногорії тиждень тому затримала двох священиків Чорногорської-Приморської митрополії Сербської православної церкви за звинуваченням в організації протестних маніфестацій віруючих.

 

Водночас, Грузія, Греція та Хорватія очолюють список найбезпечніших для мандрівників країн у Європі в умовах відкриття кордонів після карантину, запровадженого через пандемію коронавірусу в світі.