У Бєлгороді палає університет, де збирали дрони, у Володимирській області – хаб Wildberries, фото
Після атаки безпілотників у російському Бєлгороді загорівся місцевий університет. >>
Путін вирішив убезпечити себе за два тижні до спілкування з ветеранами.
Близько вісімдесяти ветеранів Другої світової війни були ізольовані на курорті за два тижні до Параду Перемоги, який має відбутися у Москві 24 червня.
Причина: загроза інфікування коронавірусом, адже ізолювали саме тих ветеранів, яких обрали для спільної участі в параді разом із президентом Росії Володимиром Путіним.
Як інформує «Україна молода», про це повідомляє Bloomberg.
Видання зазначає, що рішення про карантин для ветеранів відображає серйозність заходів, які вводять чиновники для захисту Путіна від вірусу, яким заразилися декілька високопосадовців, в тому числі прем’єр-міністр Михайло Мішустін та прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков.
Це нібито також допоможе захистити ветеранів, що належать до групи особливо вразливих до COVID-19. На Червону площу, де вони сидітимуть поруч з Путіним, їх доставлять прямо з курорту.
Путін зараз продовжує перебувати у своїй резиденції в Ново-Огарьово. З квітня місяця він лише двічі з’являвся на публіці: 9 травня і 12 червня.
Нагадаємо, що традиційно парад відбувався 9 травня. Проте цьогоріч через епідемію коронавірусу Путін переніс всі масові заходи на 24 червня.
Після атаки безпілотників у російському Бєлгороді загорівся місцевий університет. >>
Деякі регіони росії в ніч на 2 серпня опинились під атакою. У Саратові під удар потрапив місцевий НПЗ, а в Енгельсі – аеродром. >>
Масованої атаки безпілотників зазнала рросійська Рязань: ймовірно під ударом опинився логістичний центр маркетплейсу Wildberries. >>
Про атаку безпілотників, які нібито "летіли на Москву", заявила російська влада на світанку у вівторок, 28 липня: внаслідок атаки на заводі у Підмосков'ї виникла пожежа. >>
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
Упродовж останнього року російські хакери проводили масштабну кампанію кібершпигунства проти американських учених-ядерників, оборонних підрядників і державних службовців. За даними західних спецслужб, перед атаками на країни НАТО вони випробовували свої методи на українських організаціях. >>