Нічого шастати: мільйонера-мисливця зі США розчавили слони під час сафарі в Африці, фото
Під час полювання на антилоп в Африці загинув 75-річний мільйонер зі США Ерні Досіо – його затоптала група слонів. >>
Востаннє найвища міра покарання у США проводилась у 2003 році.
В Сполучених Штатах вперше з 2003 року відновлять смертну кару. До найвищої міри покарання вже засудили чотирьох осіб.
Страти заплановані на 13, 15 та 17 липня, а також 28 серпня поточного року, повідомляє пресслужба Міністерства юстиції США.
Чотирьох злочинців засудили за вбивство дітей, двоє з них були звинувачені за зґвалтування неповнолітніх.
Генеральний прокурор США Вільям Барр зазначив, що усі злочинці пройшли судовий розгляд відповідно Конституції і законів США.
"Чотири вбивці, дати страти яких були встановлені, пройшли через повний судовий розгляд відповідно до нашої Конституції і законів. Ми зобов'язані жертвам цих жахливих злочинів і їхнім сім'ям привести у виконання вирок, винесений нашою системою правосуддя", - заявив він.
Востаннє найвища міра покарання у США проводилась у 2003 році. Відтоді діяв неофіційний мораторій через те, що не були узгоджені правила застосування смертельних ін'єкцій.
Смертна кара застосовується в США в деяких штатах. Конгрес США своїм актом встановив, що вища міра може застосовуватися тільки щодо злочинців, які вчинили жорстокі вбивства з обтяжуючими обставинами.
Сьогодні смертна кара залишається в 31 штаті Америки, 19 її не застосовують.
Під час полювання на антилоп в Африці загинув 75-річний мільйонер зі США Ерні Досіо – його затоптала група слонів. >>
Санкції США проти російської нафти знову набрали повної сили після завершення дії тимчасового винятку, який дозволила адміністрація Дональда Трампа. >>
Судна, що наважаться наблизитися до американських кораблів, які блокують іранські порти, Президент США Дональд Трамп пригрозив знищувати. >>
Дональд Трамп після провалу переговорів з Іраном заявив, що ВМС США почнуть блокувати судна в Ормузькій протоці та затримуватимуть кожне судно, яке сплатило мито Ірану. >>
У Великдень, 12 квітня, в Угорщині почалися парламентські вибори. Премʼєр Віктор Орбан може вперше за 16 років втратити владу. >>
Президент США Дональд Трамп урочисто заявив, що погодився призупинити бомбардування та атаку на Іран протягом двох тижнів, якщо країна погодиться повністю відкрити Ормузьку протоку. >>