Згадки про Будапештський меморандум стануть частиною проєкту Українського павільйону на Венеційській бієнале
Нещодавно у Києві представили проєкт Українського павільйону «Гарантії безпеки», який покажуть на бієнале у Венеції. >>
Як інформує УМ, про це повідомляє пресцентр Національної поліції.
"Під час виконання завдання командування штабу Операції об’єднаних сил він (Губанов – ред.) і троє бійців батальйону патрульної служби "Луганськ-1" отримали осколкові поранення. Встановлюються всі обставини трагічної події", – інформує поліція.
Губанов загинув близько 21:30. Пораненим бійцям надають допомогу медики військового шпиталю.
Речник МВС Артем Шевченко у фейсбуці повідомив, що полковник поліції Сергей Губанов помер у лікарні під час надання медичної допомоги.
За даними міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Губанов (позивний Сєдой) підірвався на невідомому вибуховому пристрої на околицях фронтового села Трьохізбенка під час патрулювання.
"Окупанти підірвали міну на шляху бойової патрульної групи", - написав він у Facebook.
Особовий склад поліції Луганщини висловлює щирі співчуття родині Сергія Губанова, його рідним і близьким. Світла пам'ять про легендарного комбата назавжди залишиться в наших серцях", - написала прес-секретар Національної поліції Луганській області Тетяна Погукай.

"Луганськ-1" – поліцейський підрозділ, що несе службу на передовій та патрулює населені пункти вздовж лінії розмежування. Його завданнями є виявлення ворожих диверсійно-розвідувальних груп і припинення спроб контрабанди на окуповану територію. Батальйон "Луганськ-1" був створений у травні 2014 року.
Нещодавно у Києві представили проєкт Українського павільйону «Гарантії безпеки», який покажуть на бієнале у Венеції. >>
Покровськ, який рашисти намагаються захопити з липня 2024 року, й далі поглинає ворожі ресурси. >>
Зустріч Дональда Трампа та Володимира Зеленського, які обговорювали у США деталі мирного плану закінчення війни, не минула без «участі» рф. >>
Правитель кремля володимир путін заявив, що американська сторона зацікавлена в організації майнінгу на ЗАЕС і спільне управління об'єктом без участі України. >>
Військові аналітики назвали підрив автомобіля з російським генералом фанілом сарваровим серйозним ударом по іміджу росії, яка на грудневих мирних переговорах намагається демонструвати свою непереможність. >>
У Берліні завершився дводенний раунд переговорів, у ході яких представники України, США та ЄС обговорювали 20-пунктний план припинення вогню. >>