Facebook виплатить $52 млн компенсації модераторам через психічні розлади

18:01, 15.05.2020
Facebook виплатить $52 млн компенсації модераторам через психічні розлади

Компенсацію отримають 11 250 модераторів.

Компанія Facebook вирішила заплатити 52 млн доларів компенсації та не доводити до суду позов нинішніх та колишніх модераторів, у яких під час роботи виникли проблеми з психічним здоров'ям.

 

Як інформує УМ, про це повідомляє The Verge.

 

Зазначається, що кожен модератор отримає мінімум 1 тисячу доларів та отримає право на додаткову компенсацію, якщо йому поставлять діагноз посттравматичного стресового розладу або пов'язаним із ним станів. Компенсацію отримають 11 250 модераторів.

 

Позов проти Facebook у вересні 2018 року подала колишня модераторка Селена Скола, стверджуючи, що після 9 місяців роботи з шокуючим контентом у неї з'явився посттравматичний стресовий розлад.

 

До позову приєднались й інші модератори, які звинуватили компанію в тому, що вона не змогла забезпечити співробітникам безпеку на робочому місці.

 

У Facebook також вирішили в майбутньому ретельніше підбирати претендентів на вакансії модераторів, організовувати для них зустрічі з психологами і формувати групи підтримки.

 

Як повідомляла УМ, соцмережа Facebook видалила 1 тисячу 907 сторінок, груп і акаунтів, пов'язаних із Росією, переважно за спам, а також за неналежну поведінку.