В Україні вперше централізовано закупили алотрансплантати шкіри
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Станом на ранок 11 квітня в Україні зафіксовано 2513 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Вже 2513 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано загалом в Україні станом на ранок суботи.
Серед них і перші два випадки зараження зафіксовані у мешканців Вознесенського району Миколаївської області, які нещодавно повернулися з Польщі.
Відтак, Миколаївщина більше не є «феноменом» щодо поширення коронавірусу в Україні. Адже донині зараження вірусом тут не фіксували і не виявляли з невідомих причин. Отже в Україні не лишилося жодного регіону без підтверджених випадків хвороби.
Про це повідомляє «Україна молода» в суботу.
Так, за даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 11 квітня в Україні 2511 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Але у цьому звіті знову була відсутня Миколаївщина.
Утім, головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час ранкового брифінгу повідомив, що у Миколаївській області зафіксовано два випадки захворювання.
«У нас уже немає жодної області, в якій не зафіксовано випадків коронавірусної хвороби. Сьогодні перші два випадки зафіксовано в Миколаївській області, у Вознесенському районі, в людей, які повернулися з Польщі. Вони не увійшли в статистику за попередню добу, але щойно повідомили, що випадки є», - наголосив пан Ляшко.
І додав, що не рекомендує всім "їхати святкувати Пасху в Миколаївську область", а рекомендує святкувати вдома.
Отже наразі лабораторно підтверджених випадків COVID-19 в Україні – 2513.
Кількість тих, хто одужав (79 пацієнтів) перевищила кількість летальних випадків (73 пацієнти). За добу було зафіксовано 310 нових випадків.
Загалом випадки підтверджено:
Вінницька обл. — 151 випадок (7 одужали);
Волинська обл. — 52 випадки (2 одужали);
Дніпропетровська обл. — 55 випадки (5 одужали);
Донецька обл. — 11 випадків (1 одужав);
Житомирська обл. — 74 випадки;
Закарпатська обл. — 60 випадків (3 одужали);
Запорізька обл. — 64 випадки (8 одужали);
Івано-Франківська область — 274 випадки (12 одужали);
м. Київ — 396 випадків;
Київська обл. — 149 випадків (9 одужали);
Кіровоградська обл. — 106 випадків;
Львівська обл. — 96 випадки (5 одужали);
Луганська обл. — 3 випадки;
Миколаївська – 2 випадки;
Одеська обл. — 51 випадок;
Полтавська обл. — 24 випадки;
Рівненська обл. — 103 випадки (3 одужали);
Сумська обл. — 69 випадків (1 одужав);
Тернопільська обл. — 208 випадків (1 одужав);
Харківська обл. — 8 випадків;
Херсонська обл. — 28 випадків;
Хмельницька обл. — 18 випадків;
Черкаська обл. — 93 випадки (1 одужав);
Чернівецька обл. — 409 випадків (21 одужав);
Чернігівська обл. — 9 випадків.
Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 73 людини, з них 32 чоловіка та 41 жінка. Серед померлих переважають особи віком від 50-ти років (86,3%).
Як повідомляла «УМ», 10 квітня президент Володимир Зеленський доручив негайно розібратися із ситуацією у Миколаївській області, де офіційно не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус.
Одразу після доручення глави держави співробітники СБУ почали перевіряти інформацію про можливу службову недбалість посадовців Миколаївської облдержадміністрації. За даними слідства, у даному випадку може йтися про невжиття невідкладних заходів для забезпечення першочергових потреб регіону при протидії розповсюдженню COVID-19.
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Заяву про зменшення кількості медичних вишів зробили УМОН. Студенти медичних спеціальностей повинні отримувати базову вищу освіту у класичних ЗВО, а вже після цього навчатися на потужних медичних факультетах. >>
Чверть дітей віком від 7 до 9 років серед країн Європи, Західної та Центральної Азії мають надмірну вагу, зокрема 11% – ожиріння. >>
Перелік тестів, шкал аналізу та методик, за якими реабілітологи зможуть оцінювати функціонування пацієнта, що потребує реабілітації затвердило Міністерство охорони здоров’я України. >>
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Якщо прописати європейські стандарти для питної води в Україні, то виявиться, що в державі лише технічна вода, яка коштує менше. Необхідно буде знизити тарифи на воду, а отже, будуть ненадходження до бюджету. >>