Кожен другий на Донбасі вважає, що армія Росії воює на боці «Л/ДНР» - опитування

15:19, 09.04.2020
Кожен другий на Донбасі вважає, що армія Росії воює на боці «Л/ДНР» - опитування

Опитано було по 500 людей у Донецькій та Луганській областях

52% населення підконтрольної Україні території Донецької та Луганської областей вважають, що Збройні сили Росії беруть участь в бойових діях на боці “ДНР” та “ЛНР”. Такої думки більше дотримуються у Донецькій області.

 

Відповідними є результати дослідження, проведеного фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва.

 

Так, 33,3% жителів Донецької області вважають, що Збройні сили Російської Федерації беруть участь в бойових діях на стороні “ДНР” та “ЛНР”. Такої ж думки притримуються 19,6% жителів Луганської області. 

 

Окрім того, 45,5% жителів Донецької області вважають, що Росія контролює “ДНР” та “ЛНР” і керує їх політичними і військовими діями.

 

Дослідження було проведено на підконтрольній Україні території у Донецькій та Луганській областях у другій половині лютого - на початку березня 2020 року. Опитано було по 500 людей у кожній області. Теоретична похибка вибірки складає 3,5%.

 

Нагадаємо, за даними дослідження, жителі підконтрольної Україні території Донецької та Луганської областей можуть зібратися на масові протести у випадку різкого запровадження викладання у школах українською, скуповування землі та закриття лікарень.