Росія загнала понад десяток тентових вантажівок на Донбас

09:12, 09.04.2020
Росія загнала понад десяток тентових вантажівок на Донбас

Місія ОБСЄ спостерігала також за пунктами пропуску поблизу н. п. Маринівка та Улянівське

 На Донеччину в’їхали 14 тентованих вантажівок з Росії. Це зафіксували спостерігачі ОБСЄ.  Понад 10 вантажівок протягом лише 1 години в"їхали в пункті пропуску на кордоні біля Успенки на окупованій Донеччині.

 

Про це повідомляється щоденному звіті СММ ОБСЄ.

 

"Упродовж приблизно однієї години спостереження в пункті пропуску на кордоні біля н. п. Успенка (73 км на південний схід від Донецька) члени патруля Місії бачили, що в Україну в’їхали 14 тентованих вантажівок (6 з російськими номерними знаками та 8 із табличками "ДНР") й увійшли 9 пішоходів (жінок та чоловіків різного віку), а з України вийшли 5 пішоходів (жінок та чоловіків різного віку)", - йдеться у звіті.

 

Водночас, що упродовж 15-хвилинного спостереження в пункті пропуску поблизу н. п. Маринівка (78 км на схід від Донецька) команда СММ не зафіксувала руху в напрямку України, тоді як з України виїхала 1 тентована вантажівка з табличками "ДНР".

 

Упродовж приблизно 20 хвилин спостереження в пункті пропуску на кордоні біля н. п. Улянівське (61 км на південний схід від Донецька) команда Місії знову зауважила, що "прикордонний пункт пропуску як і раніше зачинений".

 

Зазначається, що місія продовжувала стежити за ситуацією в Херсоні, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Дніпрі, Чернівцях і Києві.