До Нью-Йорка направляють тисячу військових медиків

09:15, 05.04.2020
До Нью-Йорка направляють тисячу військових медиків

Нью-Йорк зараз є місцем найбільшої концентрації інфікованих коронавірусом у США.

Додаткова тисяча військових зі складу військово-медичної служби направляється для боротьби з наслідками захворювань на коронавірус до штату Нью-Йорк. Білий дім вважає мегаполіс "найгарячішим" місцем з усіх гарячих точок.

 

Про це повідомив президент США Дональд Трамп під час брифінгу в Білому домі.

 

"За моєю вказівкою, додаткові 1000 військовослужбовців будуть розгорнуті в Нью-Йорк Сіті, щоби надати допомогу там, де її найбільше потребують", - заявив президент.

 

Трамп підкреслив, що цей мегаполіс зараз є "найгарячішим" місцем з усіх гарячих точок. Водночас глава Білого дому уточнив, що йдеться, головним чином, про військово-медичний персонал.

 

Президент також зауважив, що заявлена ним кількість може бути збільшена. Крім того, додаткові військові можуть бути спрямовані в інші осередки захворювання в країні, хоча наразі таких планів немає.

 

Трамп попередив американців про наступний "найскладніший тиждень", який принесе багато смертей через коронавірус в країні.

 

Нагадаємо: штат Нью-Йорк зараз є місцем найбільшої концентрації інфікованих коронавірусом у США. Губернатор штату Ендрю Куомо в суботу заявив, що кількість летальних випадків у Нью-Йорку перевищила 3,5 тисячі, й лише за останній день померли 630 людей.

 

Пан Куомо також повідомив про нові 10,8 тисячі виявлених хворих з п'ятниці на суботу, що стало рекордним показником за весь час для штату Нью-Йорк.